Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ring WG saf/bril
Startpreis 140 EUR

Ring WG 585/000 bezet met saffier en diamant ca.0.02 crt.ø54, ca. 1.9 gr.

Ring WG dia/saf
Startpreis 140 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met een saffier en diamant ca.0.11 crt. ø 50, ca.5.5 gr.

3-Delig Delfts kaststel
Startpreis 20 EUR

3-Delig Delftsblauw keramiek kaststel. Blauw decor met bloemen en kerkdorp 20e eeuw Holland. 32x14x9cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

12 Delftsblauw figuren
Startpreis 20 EUR

12 Figuren, Delftsblauw motief , Holland 20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

6 Delen porselein
Startpreis 40 EUR

Zes delen porselein, gemerkt "Sneroll" Casa Bohemia, met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U

Goudgelakte pendule
Startpreis 40 EUR

Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G

Royal Kopenhagen, ganzenhoedster
Startpreis 150 EUR

Royal Kopenhagen figuur van een ganzenhoedster (Denemarken), monogram C.H. (minime chip 2mm.) 24x12x10cm. Cond.: R

Zilveren tondeldoosje
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U

Pijpencomfoor, 19e eeuw
Ergebnis: 65 EUR

Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G

Kraantjeskan
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse blikken kraantjeskan. Zwart beschilderd met daaroverheen een oud Hollands gezicht met een botter bij kerkje en molen H.: 43cm. Cond.:R

2x Antoinette Ruiter
Startpreis 45 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

Tiffany lamp
Ergebnis: 65 EUR

Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurige voet. Lamp met bloemmotief 17,5x17,5x44cm. Cond.: U

Ring met bloedkoraal
Ergebnis: 250 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø48

Jugendstil schaaltje
Startpreis 50 EUR

Jugendstil bonbonschaaltje gemerkt Eichewald ca. 1900. Onderkant gemerkt met modelnr. 7770. Schaaltje is gemaakt van keramiek en gedecoreerd met rozen 22x27cm. Cond.: G

Kolenemmer
Startpreis 150 EUR

Biedermeier mahoniehouten ovale kolenemmer ca. 1860 met 3 messing banden en een messing binnenbak 32x32x27cm. Cond.: G

Bronzen briefgewicht
Ergebnis: 35 EUR

Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G

4-Delig Chinese stapeldoos
Startpreis 60 EUR

Vierdelige 19e eeuwse Chinese stapeldoos. randen beschilderd met bloemen, guirlandes en 1 vlinder. Deksel met afbeelding van een vrouwenfiguur 12xø8cm. Cond.: G

Blikken caravan
Startpreis 45 EUR

Hanglamp
Ergebnis: 60 EUR

Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepels
Startpreis 50 EUR

Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U

Beeld, Ce Have
Ergebnis: 20 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Zilveren mandje
Startpreis 100 EUR

Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U

Terracotta beeld
Startpreis 25 EUR

Terracotta beeld van een kapitein met pijp 1e helft 20e eeuw. Geel/groen van kleur H.: 43cm. Cond.: G

Postzegelalbum met zegels
Ergebnis: 20 EUR

Oude postzegelverzameling met zegels (postfris en gestempeld) uit diverse landen, ook Nederland 2x22x31cm. Cond.: G