Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Gestoken klok met leeuw 3088
Gestoken klok met leeuw

Ergebnis:

210 EUR

Verkauft
Brevete pendule 2970
Brevete pendule

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Art Deco pendulestel 2975
Art Deco pendulestel

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Houten Art Deco wandklok 2978
Houten Art Deco wandklok

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
2-Gewichten klok 3082
2-Gewichten klok

Ergebnis:

195 EUR

Verkauft
Vuurvergulde bronzen pendule 2992
Vuurvergulde bronzen pendule

Ergebnis:

175 EUR

Verkauft
Comtoise, harp 3043
Comtoise, harp

Ergebnis:

165 EUR

Verkauft
Vuurvergulde bronzen pendule 2999
Vuurvergulde bronzen pendule

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Reiswekker 3045
Reiswekker

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Schoolklok met snek 3070
Schoolklok met snek

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Eiken Friese staartklok 3075
Eiken Friese staartklok

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Houten zwarte tafelklok 3053
Houten zwarte tafelklok

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Franse pendule 3028
Franse pendule

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Pendule met figuur 3000
Pendule met figuur

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Kolompendule 3023
Kolompendule

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Mahonie tafelklokje 3042
Mahonie tafelklokje

Ergebnis:

115 EUR

Verkauft
Friese staartklok 2986
Friese staartklok

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Aziatische tafelklok 3001
Aziatische tafelklok

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Vrijslinger 3091
Vrijslinger

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Kantoortje, 1-gewicht 3061
Kantoortje, 1-gewicht

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Staande klok, 3-gewichten 3063
Staande klok, 3-gewichten

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Vrijslinger 3087
Vrijslinger

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Roodmarmerklok met beeld 3066
Roodmarmerklok met beeld

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Comtoise met bel 2985
Comtoise met bel

Ergebnis:

75 EUR