Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Pendulestel, Art Nouveau 2950
Pendulestel, Art Nouveau

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Staande klok. Julius Kaufmann 2951
Staande klok. Julius Kaufmann

Ergebnis:

6.000 EUR

Verkauft
Westminster tafelklok 2952
Westminster tafelklok

Ergebnis:

800 EUR

Franse pendule, 18e eeuw 2953
Franse pendule, 18e eeuw
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Louis Seize pendule 2954
Louis Seize pendule

Ergebnis:

940 EUR

Verkauft
Klok, vorm van een toren 2955
Klok, vorm van een toren

Ergebnis:

525 EUR

Friese stoelklok 2956
Friese stoelklok
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Vuurvergulde empire pendule 2957
Vuurvergulde empire pendule

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Duitse staande klok 2958
Duitse staande klok

Ergebnis:

900 EUR

Longcase staande klok, 18e eeuw 2959
Longcase staande klok, 18e eeuw
Startpreis 800 EUR
Bouille klok ca. 1960 2960
Bouille klok ca. 1960
Startpreis 350 EUR
Klok in belvorm 2961
Klok in belvorm
Startpreis 375 EUR
Verkauft
Friese staartklok 2962
Friese staartklok

Ergebnis:

520 EUR

Tafelklokje, bouillestijl 2963
Tafelklokje, bouillestijl
Startpreis 500 EUR
Eiken tafelklok 2964
Eiken tafelklok
Startpreis 1.800 EUR
Verkauft
Warmink klokje 2965
Warmink klokje

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Klokje met marmer 2966
Klokje met marmer

Ergebnis:

60 EUR

Klok, Le Coultre 2967
Klok, Le Coultre
Startpreis 650 EUR
Franse pendule 2968
Franse pendule
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Klokkenstel 2969
Klokkenstel

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Brevete pendule 2970
Brevete pendule

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Tafelklok, Westminsterwerk 2971
Tafelklok, Westminsterwerk

Ergebnis:

300 EUR

Franse reiswekker, ovaal 2972
Franse reiswekker, ovaal
Startpreis 120 EUR
Gestoken klok 2973
Gestoken klok
Startpreis 380 EUR