Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ronde tafel (vitrine), 19e eeuw
Startpreis 500 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniegefineerde vitrine/tentoonstellingstafel met vuurvergulde bronzen applicaties. Bijzonder exclusief, vermoedelijk Frankrijk, kleine beschadiging.

Eikenhouten uittrektafel
Ergebnis: 900 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten uittrektafel 19e eeuw, Engeland. Ballustervormige poten (5), rijkelijk uitgewerkt op koperen wielen in zeer goede staat. Met 1 tussenblad 76x148x224cm. Cond.: G

Noten buffetkast
Ergebnis: 600 EUR

Antieke Duitse Grunder buffetkast ca. 1890. Notengefineerd op eiken. Onder 3-deurs, bovendeel 4-deurs met middennis. Notenhout met wortelnoten zuilen en rijke ornamentuur, rococo 2e periode 243x196x75...

Engelse mahonie 2-deurskast
Ergebnis: 800 EUR

Antieke Engelse kledingkast van massief mahonie 19e eeuw. 2 Lades, panelen zijn van Cuba Mahonie. In goede ongerestaureerde staat 197x146x57cm. Cond.: G

Mahonie Empire secretaire
Ergebnis: 700 EUR

Bijzondere 19e eeuwse empire cilinder secretaire Holland met zuilen en messing ornamentuur ca. 1820. Binnenwerk met band ingelegd. In ongerestaureerde staat 140x110x54cm. Cond.: R

Buffetkast noten
Ergebnis: 500 EUR

Antieke notenhouten buffet ca. 1880 met zuilen, ballustrades, spiegels en mooi lijstwerk in uitstekende staat 227x150x56cm. Cond.: U

Engels partnerdesk
Ergebnis: 500 EUR

Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U

Linnenpers
Startpreis 600 EUR

Hollandse 19e eeuwse linnen/boekenpers. De mahoniehouten pers is dubbelgebogen, heeft 3 lades en staat op klauwpoten. Bovenstuk met 6 drukplaten en heeft een gecontourneerde kop met snijwerk 178x93x42...

Hollands bureau, 18e eeuw
Startpreis 675 EUR

Groot 18e eeuws wortelnoten gefineerd notarisbureau met schuine klep (waarachter 2 deurtjes). Onder 2 deurtjes in de vorm van 3 lades. Het meubel is in ongerestaureerde staat 132x138x52cm. Cond.: R

Schelpkruk, 18e eeuw
Startpreis 725 EUR

Zeldzame notenhouten rococo schelpkruk ca. 1800. Rijk snijwerk en bijzondere zitting in de vorm van een schelp (lichte beschadiging) 69x42x50cm. Cond.: G

Plat bureau met 5 laden
Startpreis 800 EUR

Damesbureau Dresden barok ca. 1900. geheel notengefineerd. Lades met intarsia, wortelnoten en bronzen beslag. Bureau heeft tevens een uittrekblad 82x62x96cm. Cond.: G

Boekenkast, massief iepen
Startpreis 800 EUR

Boeken notenkleurige vitrinekast in de Engelse stijl. Onder 3 laden en 3 beglaasde deuren. Zijkanten ook met glas 205x135x36cm. Cond.: U

Eiken kabinet
Ergebnis: 850 EUR

Prachtig antiek eikenhouten enkelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1790. Rococo panelen in de getoogde deuren, rococo sierwerk en poten. In mooie ongerestaureerde staat 229x154x55cm. Cond.: G

Kapitale kussenkast, teakhout
Ergebnis: 1.000 EUR

Oude monumentale massief teakhouten Hollandse kussenkast ca. 1920 (kwaliteitsmeubel). Ebbenhouten kussens en rijk beeldhouwwerk in de kop van de kast. Brede koplijst en voet, staande op grote bolpoten...

Handgeknoopt tapijt
Startpreis 1.250 EUR

Handgeknoopt oosters tapijt Kashmar Iran 400x300cm.

Engelse vitrinekast
Startpreis 1.500 EUR

Antieke Engelse vitrine opzet, mahoniehout gefineerd. In zeer goede gerestaureerde staat 211x121x54cm. Cond.: U

Wortelnoten kabinet
Ergebnis: 1.750 EUR

Antiek wortelnoten fineer, dubbelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1800 Louis Quize. Origineel bronzen beslag en halve zuilen met vuurvergulde capitellen. In ongerestaureerde staat 217x146x54cm. Cond...

Commode ca. 1800, notenhout
Ergebnis: 2.150 EUR

Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U

Smeedijzeren geldkist
Startpreis 1.900 EUR

Grote 17e eeuwse smeedijzeren geldkist met origineel slotenwerk en sleutel (functioneert). 48x46x71cm. Cond.: G