Antieke 19e eeuwse mahoniegefineerde vitrine/tentoonstellingstafel met vuurvergulde bronzen applicaties. Bijzonder exclusief, vermoedelijk Frankrijk, kleine beschadiging.
Bijzondere grote antieke eikenhouten uittrektafel 19e eeuw, Engeland. Ballustervormige poten (5), rijkelijk uitgewerkt op koperen wielen in zeer goede staat. Met 1 tussenblad 76x148x224cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws wortelnoten gefineerd notarisbureau met schuine klep (waarachter 2 deurtjes). Onder 2 deurtjes in de vorm van 3 lades. Het meubel is in ongerestaureerde staat 132x138x52cm. Cond.: R
Zeldzame notenhouten rococo schelpkruk ca. 1800. Rijk snijwerk en bijzondere zitting in de vorm van een schelp (lichte beschadiging) 69x42x50cm. Cond.: G
Damesbureau Dresden barok ca. 1900. geheel notengefineerd. Lades met intarsia, wortelnoten en bronzen beslag. Bureau heeft tevens een uittrekblad 82x62x96cm. Cond.: G
Prachtig antiek eikenhouten enkelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1790. Rococo panelen in de getoogde deuren, rococo sierwerk en poten. In mooie ongerestaureerde staat 229x154x55cm. Cond.: G
Grote 17e eeuwse smeedijzeren geldkist met origineel slotenwerk en sleutel (functioneert). 48x46x71cm. Cond.: G