Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

K & R 114
Ergebnis: 500 EUR

A & D 60 Rue mazarine Paris
Ergebnis: 75 EUR

Porseleinen hoofdje
Ergebnis: 35 EUR

Porseleinen schouderplaat, gemerkt F.G. met vaste glazen ogen, gesloten mondje en originele pruik L.:6cm. Cond.: G

2 Steif knuffels
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R

3 Speelgoed auto's
Ergebnis: 15 EUR