Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Hollandse tabakspot van mahoniehout in goede staat 21xø14cm.
Twee antieke pronkvazen van compositie metaal en rood keramiek ca. 1890 51x21xø12cm. Cond.: G
Hollandse pijpencomfoor van messing met mahonie voet ca. 1860, Biedermeier 14xø14cm. Cond.: G
Oud speeldoosje, wortelnoten met inlegwerk ca. 1900, defect 4x7x11cm. Cond.: M
Oude Italiaanse Fayence keramiek lamp zonder kap 35xø16cm. Cond.: G
Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 1e helft 20e eeuw met houtsnijwerk in zeer goede staat 42x110x10cm.
Antieke 19e eeuwse Hollandse snotneus-lamp. Schroefje van het dekseltje mist 32x10x11cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G
2 Delen Oud Hindeloopen 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Grote beschilderde kapstok 26x122x17cm. 1x Kledingborstel 3x18x5cm. Cond.: U
Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G
Oude 18e eeuwse atlas afkomstig van een staand horloge met originele beschildering in goede staat H.: 29cm. Cond.: G
Marmeren schaakspel 20e eeuw, figuren ook van marmer, compleet 25x25cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U
Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G
Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G
Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)
Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M