Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tinnen kandelaar
Startpreis 40 EUR

Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G

Tabakspot 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse tabakspot van mahoniehout in goede staat 21xø14cm.

2 Vazen
Startpreis 100 EUR

Twee antieke pronkvazen van compositie metaal en rood keramiek ca. 1890 51x21xø12cm. Cond.: G

Kristallen plafoniere
Ergebnis: 200 EUR

Antieke kristallen 4-lichts plafonniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 18xø40cm. Cond.: G

Hollands pijpencomfoor
Startpreis 75 EUR

Hollandse pijpencomfoor van messing met mahonie voet ca. 1860, Biedermeier 14xø14cm. Cond.: G

Oud speeldoosje
Ergebnis: 110 EUR

Oud speeldoosje, wortelnoten met inlegwerk ca. 1900, defect 4x7x11cm. Cond.: M

Tinnen kraantjeskan
Ergebnis: 97 EUR

Grote antieke Hollandse tinnen kraantjeskan, handbeschilderd met figuren, bomen etc. 51xø21cm. Cond.: G

Fayance keramiek lamp
Startpreis 20 EUR

Oude Italiaanse Fayence keramiek lamp zonder kap 35xø16cm. Cond.: G

Hindeloopen bordenrek
Startpreis 30 EUR

Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 1e helft 20e eeuw met houtsnijwerk in zeer goede staat 42x110x10cm.

Bronzen blaker
Ergebnis: 15 EUR

Antieke bronzen blaker ca. 1900 25x10x12cm. Cond.: G

Snotneus 19e eeuw
Startpreis 15 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse snotneus-lamp. Schroefje van het dekseltje mist 32x10x11cm. Cond.: G

14 Oude onderzetters
Ergebnis: 45 EUR

14 Oude onderzetters ca. 1920 gemaakt van nikkel en keramiek met bloemenmotief, vermoedelijk Duitsland. Haarscheuren 2xø7,5cm. Cond.: G

Geelkoperen plantenbak
Startpreis 20 EUR

Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G

2 Delen Hindeloopen
Ergebnis: 30 EUR

2 Delen Oud Hindeloopen 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Grote beschilderde kapstok 26x122x17cm. 1x Kledingborstel 3x18x5cm. Cond.: U

Messing pijpenbakje
Ergebnis: 50 EUR

Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G

18e Eeuwse Atlas
Ergebnis: 100 EUR

Oude 18e eeuwse atlas afkomstig van een staand horloge met originele beschildering in goede staat H.: 29cm. Cond.: G

Marmeren schaakspel
Startpreis 35 EUR

Marmeren schaakspel 20e eeuw, figuren ook van marmer, compleet 25x25cm. Cond.: G

Frans bijbeltje
Ergebnis: 15 EUR

Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U

2 Albums met speldjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G

Engelse kolenbak
Ergebnis: 30 EUR

Engelse kolenkit van donker vruchtenhout ca. 1910 met messing beslag afgezet. Originele binnenbak en schepje 35x35x40cm. Cond.: G

Hanglamp
Ergebnis: 90 EUR

Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Startpreis 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

Kristallen hanglamp
Ergebnis: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Beschilderd kamerscherm
Ergebnis: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M