Oude Joegoslavische houten sierschotel met snijwerk 2e helft 20e eeuw 5xø43cm. Cond.: G
Tinnen fruitschaal op 3 poten 2e helft 20e eeuw in goede staat. Barok vormgeving 9x40x32cm. Cond.: G
Oude kerkelijke wierookbrander geëlectrificeerd ca. 1930 37xø8cm. Cond.: G
Twee moderne aardewerken lampen met creme-kleurige stoffen kappen. Classisistische vormgeving in zeer goede staat 68x23x23cm. Cond.: U
Doos met divers porselein en glaswerk etc 20e eeuw. Cond.: G
Messing 3-armige kroonlamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø40cm. Cond.: U
Drie antieke ketels 19e eeuw Hollands van rood koper. ø22cm. ø22cm. en ø22cm. Cond.: G
Antieke Duitse Dresch-Flegel van beukenhout met leer 150x65cm. Cond.: G
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas ca. 30cm. Cond.: G (geen glas voor brander)
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 21-44cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)
19e Eeuwse Belgisch enkelschots jachtgeweer kaliber 22. Logo 1G en Nr's: 6730. 113cm. Cond.: G
Eind 19e eeuws dubbelloops penvuren jachtgeweer kaliber 16 met tekst Canens Acler 111cm. Cond.: R
Enkelloops voorlader Enfield model 1853. IS gebruikt geweest door de Indiase dienst. Geweer mist de kruitstok 138cm. Cond.: G
Dubbelloops centraalvuur jachtgeweer eind 19e-begin 20e eeuw. Vermoedelijk Frans. Opschrift "Frabrique mecanique A. Liege". Geweer is onklaar gemaakt 120cm. Cond.: G
Dubbelloops Frans penvuur jachtgeweer. Canons Bernard. 1 Haan zit los 112cm. Cond.: G
19e Eeuws Belgisch jachtgeweer, enkelloops. Geweer is een opknapper 127cm. Cond.: S
6 Delen tin 20e eeuw waaronder twee borden met jachtmotief, 1 klok met batterij-functie, schenkkan, fruitschaal etc. Cond.: G
Oude koperen biertap met 4 tapkranen gemerkt "Bass Trademark, William Bass and Company" 23x67x24cm. Cond.: G
Groot beschilderd houtsnijwerk van het Heilig laatste avondmaal eind 20e eeuw 84x38x4cm. Cond.: G
Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G
Tinnen roomstel WMF, suikerpot en melkkan ca. 1910. Reliëf zijkanten gedecoreerd met korenaren H.: 9cm.
Koperen ketel met houten handgreep, op rechaud, ca. 1880 Rechaud is van latere leeftijd. H 36 cm.
6 Wandlampen eind 20e eeuw, in de vorm van fakkels,messing met plexiglas tussenschijven. 4 Melkglas kappen in trechtervorm. H 53 cm.
Twee patrijspoorten 1e helft 20e eeuw. 1 Ter decoratie of als schaal met leren omranding. 1x massief messing ø32cm.
Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met houten knop en bolvoetjes, kraantje mist H.: 38cm.
Electrische, verchroomde samovaar begin 20e eeuw. Glazen dekselknop. Handvaten en kraan van kunststof 35cm.
Bakeliet naaimachine in reiskoffer ca. 1920. Electrische naaimachine gemerkt "Freia" met diverse toebehoren 40,5x30x8cm.
Oud gipsen Mariabeeld ca. 1920 Holland, origineel beschilderd (kleine chip) 42x12x8cm. Cond.: G
Weegschaal midden 20e eeuw met gietijzeren onderstel en 2 messing schalen, weegt tot 3 kilo. 21x42x17cm. Cond.: G
Gietijzeren tafelbelletje in de vorm van een jongetje met een staf in de handen 20e eeuw. Bel werkt goed Cond.: G
Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G
Messing haardscherm, eind 20e eeuw, in zeer goede toestand 82x54cm. Cond.: U
Oude mondgeblazen Ventiaanse glazen lamp ca. 1930 met koperdraad 34xø20cm. Cond.: G
Twee delen messing 20e eeuw. 1x Schepzeef, 1x geldbakje met steel 28-50cm. Cond.: G
Miniatuur damesportret 20e eeuw, monogram E.T. (voorgedrukt en opgehoogd met retouches) 5x4cm. Cond.: G
Twee antieke koperen wandlampjes voor kaarsen, VDP gemerkt. Met glazen cilinder 30x12x8cm. Cond.: G
Oude staande electrische tafellamp 2e helft 20e eeuw. Koper met wit glazen kap en glazen pegels 51xø23cm. Cond.: G
Twee geschilderde stadswapens uit Duitsland, "Coesfeld" en "Bocholt" 20e eeuw, olieverf op paneel 14x12cm. Cond.: G
Oud biljart-scorebord van Homas te Assen (Holland) en 3 biljartballen 29x13cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp met glazen reservoir en koperen voet 55xø15cm. Cond.: G
Gietijzeren schildersezeltje 21e eeuw naar oud voorbeeld gemaakt. Kroon gedecoreerd met een liggende vrouw op een maan. Onder met vogels en bloemen 58x29x27cm. Cond.: G
Twee antieke 19e eeuwse messing pronkschotels met middeleeuwse interieur voorstellingen 56x70cm. Cond.: G
Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G
Hollandse pijpencomfoor van messing met mahonie voet ca. 1860, Biedermeier 14xø14cm. Cond.: G