Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Houten sierschotel
Startpreis 10 EUR

Oude Joegoslavische houten sierschotel met snijwerk 2e helft 20e eeuw 5xø43cm. Cond.: G

3 Houten tablets
Startpreis 10 EUR

Tinnen fruitschaal
Ergebnis: 15 EUR

Tinnen fruitschaal op 3 poten 2e helft 20e eeuw in goede staat. Barok vormgeving 9x40x32cm. Cond.: G

Oude wierookbrander
Ergebnis: 10 EUR

Oude kerkelijke wierookbrander geëlectrificeerd ca. 1930 37xø8cm. Cond.: G

2 Aardewerken lampen
Ergebnis: 100 EUR

Twee moderne aardewerken lampen met creme-kleurige stoffen kappen. Classisistische vormgeving in zeer goede staat 68x23x23cm. Cond.: U

Divers porselein/glaswerk
Ergebnis: 20 EUR

Doos met divers porselein en glaswerk etc 20e eeuw. Cond.: G

Messing kroonlamp
Startpreis 10 EUR

Messing 3-armige kroonlamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø40cm. Cond.: U

3 Antieke ketels
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke ketels 19e eeuw Hollands van rood koper. ø22cm. ø22cm. en ø22cm. Cond.: G

Kluis met sleutel
Ergebnis: 10 EUR

Kluis met sleutel 35x25x25cm. Cond.: G

Dresch-Flegel
Ergebnis: 10 EUR

Antieke Duitse Dresch-Flegel van beukenhout met leer 150x65cm. Cond.: G

Lamp met bijzettafel
Startpreis 10 EUR

Moderne lamp met bijzettafel, messingkleur 140cm. Cond.: G

3 Oude petroleumlampen
Ergebnis: 20 EUR

3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas ca. 30cm. Cond.: G (geen glas voor brander)

3 Oude petroleumlampen
Ergebnis: 30 EUR

3 Oude petroleumlampen
Ergebnis: 25 EUR

3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 21-44cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)

Canadees Lee-Enfield geweer
Ergebnis: 120 EUR

Duits jachtgeweer
Ergebnis: 160 EUR

Belgisch enkelschots geweer
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Belgisch enkelschots jachtgeweer kaliber 22. Logo 1G en Nr's: 6730. 113cm. Cond.: G

Penvuur dubbelloops
Startpreis 90 EUR

Eind 19e eeuws dubbelloops penvuren jachtgeweer kaliber 16 met tekst Canens Acler 111cm. Cond.: R

Wilhelmina karabijntje model 1948
Ergebnis: 100 EUR

Enfield 1853
Startpreis 100 EUR

Enkelloops voorlader Enfield model 1853. IS gebruikt geweest door de Indiase dienst. Geweer mist de kruitstok 138cm. Cond.: G

Dubbelloops centraalvuur geweer
Ergebnis: 60 EUR

Dubbelloops centraalvuur jachtgeweer eind 19e-begin 20e eeuw. Vermoedelijk Frans. Opschrift "Frabrique mecanique A. Liege". Geweer is onklaar gemaakt 120cm. Cond.: G

Dubbelloops Frans jachtgeweer
Ergebnis: 60 EUR

Dubbelloops Frans penvuur jachtgeweer. Canons Bernard. 1 Haan zit los 112cm. Cond.: G

Belgisch jachtgeweer
Startpreis 45 EUR

19e Eeuws Belgisch jachtgeweer, enkelloops. Geweer is een opknapper 127cm. Cond.: S

6 Delen tin
Ergebnis: 10 EUR

6 Delen tin 20e eeuw waaronder twee borden met jachtmotief, 1 klok met batterij-functie, schenkkan, fruitschaal etc. Cond.: G

4 Tapkranen met lekblad
Ergebnis: 20 EUR

Oude koperen biertap met 4 tapkranen gemerkt "Bass Trademark, William Bass and Company" 23x67x24cm. Cond.: G

Houtsnijwerk, laatste avondmaal
Ergebnis: 15 EUR

Groot beschilderd houtsnijwerk van het Heilig laatste avondmaal eind 20e eeuw 84x38x4cm. Cond.: G

Tinnen sigarenhouder
Startpreis 15 EUR

Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G

Bureauset
Startpreis 10 EUR

Melkkan messing
Ergebnis: 10 EUR

Messing kan 1e helft 20e eeuw, licht beschadigd H.: 38cm.

WMF roomstel
Ergebnis: 10 EUR

Tinnen roomstel WMF, suikerpot en melkkan ca. 1910. Reliëf zijkanten gedecoreerd met korenaren H.: 9cm.

Koperen ketel
Startpreis 15 EUR

Koperen ketel met houten handgreep, op rechaud, ca. 1880 Rechaud is van latere leeftijd. H 36 cm.

Nerts stola
Startpreis 15 EUR

Nertsstola, twee nertsvellen, voorpoten aan elkaar genaaid ca. 63cm.

Nerts stola
Startpreis 15 EUR

Nertsstola, twee nertsvellen, voorpoten aan elkaar genaaid ca. 90cm.

Presenteer schaal
Ergebnis: 15 EUR

Asbak met figuur
Startpreis 20 EUR

6 Wandlampen
Startpreis 40 EUR

6 Wandlampen eind 20e eeuw, in de vorm van fakkels,messing met plexiglas tussenschijven. 4 Melkglas kappen in trechtervorm. H 53 cm.

2 Patrijspoorten
Ergebnis: 20 EUR

Twee patrijspoorten 1e helft 20e eeuw. 1 Ter decoratie of als schaal met leren omranding. 1x massief messing ø32cm.

Bureau stel
Ergebnis: 20 EUR

Inktpot met afleg voor pen, ca.1930 marmer met brons L. 33 cm.

Porseleinen lamp
Ergebnis: 80 EUR

Kraantjeskan
Startpreis 10 EUR

Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met houten knop en bolvoetjes, kraantje mist H.: 38cm.

Zwaard
Ergebnis: 15 EUR

Samovaar
Startpreis 20 EUR

Electrische, verchroomde samovaar begin 20e eeuw. Glazen dekselknop. Handvaten en kraan van kunststof 35cm.

Inktstel
Ergebnis: 60 EUR

Menage tafelset
Ergebnis: 10 EUR

Menage tafelset met 5 facet geslepen onderdelen. 24cm.

2 Bierkruiken
Startpreis 15 EUR

Spiegel
Startpreis 70 EUR

Italiaanse spiegel 10-hoekig met koperkleurige decoraties ø59,5cm.

Naaimachine
Startpreis 25 EUR

Bakeliet naaimachine in reiskoffer ca. 1920. Electrische naaimachine gemerkt "Freia" met diverse toebehoren 40,5x30x8cm.

Art-deco kaarsenkandelaar
Ergebnis: 12 EUR

Koperen houtbak
Ergebnis: 15 EUR

Handbeschilderde kraantjeskan
Ergebnis: 20 EUR

Mariabeeld, gips
Ergebnis: 12 EUR

Oud gipsen Mariabeeld ca. 1920 Holland, origineel beschilderd (kleine chip) 42x12x8cm. Cond.: G

Weegschaal
Startpreis 15 EUR

Weegschaal midden 20e eeuw met gietijzeren onderstel en 2 messing schalen, weegt tot 3 kilo. 21x42x17cm. Cond.: G

Bel
Ergebnis: 10 EUR

Gietijzeren tafelbelletje in de vorm van een jongetje met een staf in de handen 20e eeuw. Bel werkt goed Cond.: G

Lamp, Egyptische dame
Ergebnis: 30 EUR

Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G

Haardscherm
Ergebnis: 10 EUR

Messing haardscherm, eind 20e eeuw, in zeer goede toestand 82x54cm. Cond.: U

Design kandelaar
Ergebnis: 40 EUR

Koperen ketel
Ergebnis: 10 EUR

Oude koperen ketel 2e helft 20e eeuw 33xø21cm. Cond.: G

Glas lamp
Ergebnis: 25 EUR

Oude mondgeblazen Ventiaanse glazen lamp ca. 1930 met koperdraad 34xø20cm. Cond.: G

2 Delen messing
Startpreis 15 EUR

Twee delen messing 20e eeuw. 1x Schepzeef, 1x geldbakje met steel 28-50cm. Cond.: G

Appelketel
Startpreis 30 EUR

Weegschaal ca. 1880
Ergebnis: 25 EUR

Van Nelle wandkoffiemolen
Ergebnis: 5 EUR

Miniatuur damesportret
Ergebnis: 25 EUR

Miniatuur damesportret 20e eeuw, monogram E.T. (voorgedrukt en opgehoogd met retouches) 5x4cm. Cond.: G

2 Wandlampjes
Ergebnis: 46 EUR

Twee antieke koperen wandlampjes voor kaarsen, VDP gemerkt. Met glazen cilinder 30x12x8cm. Cond.: G

Electrische tafellamp
Startpreis 15 EUR

Oude staande electrische tafellamp 2e helft 20e eeuw. Koper met wit glazen kap en glazen pegels 51xø23cm. Cond.: G

2 Stadswapens
Startpreis 20 EUR

Twee geschilderde stadswapens uit Duitsland, "Coesfeld" en "Bocholt" 20e eeuw, olieverf op paneel 14x12cm. Cond.: G

Biljartballen + scorebord
Startpreis 10 EUR

Oud biljart-scorebord van Homas te Assen (Holland) en 3 biljartballen 29x13cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Ergebnis: 20 EUR

Antieke staande petroleumlamp met glazen reservoir en koperen voet 55xø15cm. Cond.: G

Divers tin
Ergebnis: 10 EUR

Schildersezeltje
Ergebnis: 25 EUR

Gietijzeren schildersezeltje 21e eeuw naar oud voorbeeld gemaakt. Kroon gedecoreerd met een liggende vrouw op een maan. Onder met vogels en bloemen 58x29x27cm. Cond.: G

2 Bijbels
Startpreis 50 EUR

2 Messing wandschotels
Startpreis 50 EUR

Twee antieke 19e eeuwse messing pronkschotels met middeleeuwse interieur voorstellingen 56x70cm. Cond.: G

Majolica lamp
Ergebnis: 55 EUR

Defecte majolica hanglamp
Ergebnis: 10 EUR

Defecte majolica lamp ø35cm. Cond.: S

Hangpetroleumlamp
Ergebnis: 70 EUR

Emaille broodtrommel
Ergebnis: 10 EUR

Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G

Messenset
Ergebnis: 60 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Tiffany lamp, klein
Ergebnis: 45 EUR

Hollands pijpencomfoor
Startpreis 75 EUR

Hollandse pijpencomfoor van messing met mahonie voet ca. 1860, Biedermeier 14xø14cm. Cond.: G