Klein, Landschap met koeien (ca. 1910) Gesigneerd Klein.Waarschijnlijk Duitse School, Olieverf op linnen 50x67 cm. Cond: G
Vossenjacht ,olieverf op paneel. Ongesigneerd Cond:G, 37x46 cm.
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, melktijd 60x40cm. Cond.: G
Landkaart van Dordrecht (gravure op papier), Brauw en Hogenberg 16e-17e eeuw met figuren en schepen. Handingekleurd in goede staat. Mooie mahoniehouten antieke lijst 50x32cm. Cond.: U
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G
Willem Horselenberg (Rotterdam 1881 - 1961 Zeist), olieverf op linnen, zeilschepen langs de Ijssel 50x70cm. Cond.: G