Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U
Tony Offermans (1854 den Haag - 1911 Laren) aquarel op papier, boereninterieur met meisje en koe in de stal. Mooie bladgouden lijst 62x43cm. Cond.: U
Icoon van het Heilig Mandulion (gelaat van Jezus Christus ) in Petersburgse stijl. De icoon is bekleed met een fraaie zilveren rizza met ingegraveerde en uitgehamerde motieven in Oud Russische en neo-...
Raphael de Buck (1902 - 1986 Gent), olieverf op linnen, vrouwelijk gezelschap 60x50cm. Cond.: G
Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum), olieverf op linnen, pot met anemonen 53x57cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 40x27cm. zichtmaat Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - Den Haag 1955), olieverf op linnen, bospad met figuren 60x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik 99 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 29x21cm. zichtmaat Cond.: U
Jan Altink (1885 Groningen - Lid van de Groninger ploeg), gemengde techniek op papier, dorpsgezicht 65x49cm. Cond.: G
Jan Altink (1885 Groningen - Groninger ploeg schilder), gemengde techniek op papier, in het dok 50x64cm. Cond.: G
Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...
Henk Schuring '68 (geb. Enschede 1928), Rijkscollectie, acryl op papier 40x49cm. Cond.: G
Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G
Bijzondere 15e eeuwse handingekleurde religieuze houtsnede met verzamelaarsstempel (B.R.) . Houtsnede op papier, scheurtje (0,8cm gerestaureerd) 13,5x9,5cm. Cond.: G
H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op metaal, Italiaanse school met paarden en figuren 24x18cm. Cond.: R
Naar Jan H.B. Koekkoek, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en figuren 37x28cm. Cond.: G
Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 35x25cm. COnd.: G
Keith Haring 1986 Nr. 7/7, litho op papier 47x62cm. Cond.: G
Gesigneerd Paul Gauguin 20e eeuw, olieverf op paneel, landarbeiders 47x62cm. Cond.: G
Leon Stern (Dusseldorf), olieverf op linnen, wintergezicht bij avond 33x21cm. Cond.: G
D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G
Marius Johannes Richters (1878 Rotterdam - 1955), olieverf op paneel, meisjes aan het dansen bij avond 47x64cm. Cond.: R
Josef Israels 20/40 (Groningen 1824 - 1911 Den Haag), gravure op papier, boerin bij haard 22x15cm. Cond.: G
Zeldzame vroege kaart van de stadmuren Oldenzaal Anno 1597. Aanval Maurits op de Spanjaarden, in zeer goede staat, gravure op papier. 1 Klein scheurtje in papier 32x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 43x33cm. Cond.: G
Auguste Bompiani (1852 - 1930 Italië), olieverf op linnen, de gewonde Romein (oudere doublering en restauratie) 55x45cm. Cond.: G
D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Map met een groot aantal etsen en gravures 18e-19e eeuw met diverse voorstellingen. Komt uit een verzameling 23x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Hongaarse school ca. 1930, olieverf op linnen, jagers met paarden en honden voor een huisje 35x50cm. Cond.: G
D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
C.A.F. 20-09-1914, aquarel op papier (vouw in papier, midden-rechts), cavalerie te paard Cond.: G
Franse school 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, zeegezicht (oude bedoeking) 55x84cm. Cond.: R
C. Cornelisz, olieverf op paneel, jonge kat met blauw lint 13x18cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 50x60cm. Cond.: U
Signatuur F.T.A. ca. 1960, olieverf op paneel, havengezicht met schepen 35x50cm. Cond.: G
A. Nolling ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht bij Zaandam 34x19cm. Cond.: G
Dick Meester (Amersfoort 1897 - 1960 Amersfoort), olieverf op linnen, gezicht op een oud huis 65x45cm. Cond.: G
Grote landkaart Zwolle van Joan Blaeu (1571 - 1638) 17e eeuw. gravure op papier. Schuertje onderin bij de vouw 52x41cm. Cond.: G
Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G
14 Etsen 18e eeuw. Portretten van het Hollands koningshuis, diverse formaten. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, mediterraanse dorpsstraat 60x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij en korenschoven 50x70cm. Cond.: G
Persenaire ca. 1920, olieverf op linnen, visser en vissersvrouw 15x20cm. Cond.: R
H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: Us