Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.
Oud Engels plated servies 5-delig bestaande uit; dienblad, koffiekan, suikpot met deksel en bonbonschaaltje 20e eeuw. 1 Deel met een deukje 35x55x46cm. Cond.: G
Zilveren wijnkan, zwaar bewerkt met vergulde binnenkant 800/000 ca. 241gr. 17xø9cm. Cond.: U
Twee silverplated kandelaars ca. 1920 in de vorm van een pilaster, mooie kwaliteit 16x9x9cm. Cond.: U
Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U
Antieke kralentas met gegoten Hollands zilveren beugel. Minervakopje met H: Arnhem, Jaarletter S: 1928 Cond.: U
Massief wortelnoten langwerpig dekseldoosje 20e eeuw met zilveren dop 835/000 12,5x26x11cm. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G
Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
12 prachtige Jugendstil oestervorkjes in origineel etui met zilveren heften en vergulde spiegels met tanden Cond.: U
Oud 5-delige plated koffieset Engeland. Classisistische vormgeving 5x32x29cm. Cond.: G
Engels zilveren peper&zout strooiers met glazen inzet begin 1900 925/000 H.: 12cm. Cond.: U
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.