Twee houten beelden, voorstellend 2 buffels. Geheel uit hout gesneden begin 20e eeuw. Horens licht beschadigd 37x19x18cm. Cond.: R-G
Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard,staand op een ovale houten sokkel. H. 43.5 cm.
Massief bronzen figuur op marmeren sokkel, 20e eeuw met als voorstelling de godin Diana 28x20x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een man met hoofdtooi 20e eeuw, 52x9x9cm. Cond.: G
Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard staand op een ovale houten sokkel. H. 43 cm.
Bronzen beeld midden 20e eeuw, voorstellend een lopend paard die een wagen trekt 44x17x15cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een ballerina met de handen in de lucht 21e eeuw. Geheel staand op vierkante groen-marmeren plaat 45x18x13cm. Cond.: G
Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G
Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G
Twee Aziatisch houten beelden, voorstellend twee heilige figuren ca. 1900. Beelden zijn ingelegd met heel dun ijzerdraad. 1 Beeld mist een stukje H.: 33,5cm. Cond.: G
Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.
Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G
Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Twentse boer met zeis, 1x Twentse boer aan het zaaien 13-14,5cm. Cond.: U
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U
Beeld van "De Denker" A. Rodin van compositie. Gelimiteerde oplage 275/499. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 20e eeuw 41x20x20cm. Cond.: U
Torres Guardia (Spanje) Porta-Celi, liggend paard op travetin sokkel 23x36x15cm. Cond.: U
Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U
Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. Cond.: G
Groot Egyptisch beeld van gezwart hout afgewerkt met goudkleur, 20e eeuw. Gelimiteerde replica van museum te Caïro. "Toetanchamon met visspeer" 95x77x29cm. Cond.: U
Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G