Antieke Franse notenhouten tafelklok, rijkelijk bewerkt met bronzen ornamenten. Uurwerk gesigneerd Saphard + Vignon Horlogerie Paris.Wijzerplaat bestaat uit porseleinen cartouches. Uurwerk nagekeken ...
Bijzondere oude gebombeerde gefineerde commode in Louis Quinze stijl met marmeren blad. Imposante massief bronzen ornamenten in de vorm van bronzen poten, hofdames, leeuwekoppen en guirlandes.2e Helft...
Commode in Franse stijl, rondom beslagen met vergulde bronzen ornamentuur, bronzen zuilen etc. Voorzijde met 1 deur en 1 lade. beide zijkanten met vitrine etage-gedeeeltes met spiegels. Voorzien van g...
Zes antieke Hollandse tegels met scheepsmotief 17e-18e eeuw. Blauw decor met polychrome vlaggen 0,7x13x13,2cm. Cond.: G (lichte randschades)
Fortuyn 19e eeuw, olieverf op linnen, bijbelse voorstelling van een man met kind op de arm. Oudere bedoeking en retoucheringen 83x56cm. Cond.: G
Russisch ikoon ca. 1890 voorstellend Russische starets knielend voor icoon in bos 31x27cm. Cond.: R-G
Grote eikenhouten Hollandse driedeurs notariskast met binnenwerk ( lades en vakverdeling op alfabet) ca.1890. Sierwerk op de lijsten 228x207x42 cm. Cond.:G
Heren schrijfbureau op leeuwepoten ca. 1930 Duitsland. Gemaakt van eikenhout met wortelnoten. 1 Lade, 2 deuren met daarachter archieflades. Het meubel verkeerd in goede algemene staat 79x173x79cm. Con...
Ant. Nelson 1849 België,bronzen figuur met pikhouweel (mooie patina) "Le Labeur par A. Nelson" 54x15x19cm. Cond.: G
Corneille,olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, vrouw met kat bij maan. 37x29x12 cm., Cond.:G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G
Ring WG585/000,ø56, bezet met 6 briljanten 0.24ct.TW/loepzuiver, 3 smaragden cabochone 2.95ct. voormalige verk.prijs €2028.- 12.8 gr.
Antiek zilveren theebus, zwaar bewerkt met Hollandse voorstellingen, jaarletter B: 1836. MT: HH 835/000 ca. 179gr. 10x7,5x10cm. Cond.: U
Bronzen sluitgewicht met datering 1737 (compleet). 14 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 9.156gr. Cond.: G
Gouden munt van 4 dukaat Oostenrijk uit 1915 (herslag, beleggingsmunt). Voorzijde: Frans Joseph I naar rechts , achterzijde: wapen Oostenrijk dubbelkoppige adelaar. ø40mm. Gewicht ca. 13,96gr. Gehalte...
Bijzonder rijk uitgevoerd 3-delig Frans pendulestel ca. 1880. Beschilderd porselein en gebrand met bloemen en rocailles. Vuurvergulde voeten en mooi messing sierwerk. Klok loopt 49x33x18cm. en 62x30x3...
Bijzondere grote Duitse notenhouten regelateur, gemerkt K en C Freiburg Silesi. Uurwerk met secondenaanduiding en 2 gewichten. Klok is meest compleet met torens etc 160x57x21cm. Cond.: G
Zeer aparte bronzen pendule, deels verzilverd en rijk bewerkt met pauw, leeuwepoten, leeuwenkoppen en kettingen. 8-Daags uurwerk. Hetzelfde soort pendule heeft ooit op het bureau gestaan van Keizer Wi...
3-Delig Frans pendulestel ca. 1880 van groen onyx met bronzen ornamentuur en 5-lichts kandelaars. Achtdaags uurwerk en wit geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x24x14cm. en 43x14x14cm. Cond...
Antieke 18e eeuwse Engelse Longcase staande klok met eikenhouten kast. gesigneerd Godden Melling Maidstone Kent. Prachtig gegraveerde vierkante wijzerplaat met 30-uurs uurwerk (1 gewicht) in zeer goed...
Grote Franse staande comtoise klok met origineel beschilderde kast ca. 1880. Met harpslinger en bel 232x50x25cm. Cond.: G
Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Bijzondere Amsterdamse school likeurset van Jaap Gidding (1887 - 1955) (Gewerkt bij Copier Leerdam). 6-Delig; 1 Karaf 22xø13cm. en 5 likeurglazen 4xø5,5cm. Stop is niet origineel
Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1910 met afgebeeld een slapende dronken Chinees en celadon. Mooie kwaliteit 36x20cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram 19e eeuw (C.H.L.?), gedetailleerd geschilderd, ruine van een kasteel met figuren 20,5x16,5cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule onder glazen stolp. Voorstelling van een jonge vrouw met koren, Emaille wijzerplaat ca. 1850 in zeer goede staat. Mooie ornamenten 43x32x19cm. Cond.: G
Aparte Franse Louis Quinze stijl dames schrijfsecretaire ca. 1930 met band inlegwerk. Noten met wortelnoten fineer (ook zijkanten). Prachtig bronzen beslag (ook op de poten), in goede ongerstaureerde ...
Icoon van Maria die haar zoon Jezus de borst geeft; zogenaamde melkvoedende Moeder Gods; Rusland eind 19e eeuw. 44x31cm.
Friese stoelklok 18e-19e eeuw met origineel tinwerk. Meerminnen van latere datum. Compleet met gewichten 76x43x26cm. Cond.: G
Oude Franse pendule ca. 1950 met bronzen ornamenten en messing uitgewerkte wijzerplaat (emaille cartouches). Houten kast beschilderd met rocailles en bloemen 59x31x14cm. Cond.: G
Aparte plated pendule ca. 1900 staand op 4 zuilen. Fijn uitgewerkte wijzerplaat met bloemen. Slinger afbeeldend een vrouwenhoofd. Zijkanten met leeuwekoppen. In uitstekende werkende staat 28x13x7cm. C...
Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G
Halfronde hoekkast 19e eeuw van geloogd vurenhout in redelijke staat met 4 deuren en 2 lades 205x71x63cm. Cond.: R
Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Duitse grenen boerentafel staand op 6 taps toelopende poten. Breed blad met aan beide zijden een lade. De tafel bevindt zich in originele staat (oude bierlak), 220x105...
Zes antieke eiken Grunder stoelen ca. 1880 met mooi snijwerk en onderling verbonden poten. Velours bekleding in goede staat afgewerkt met koperen nagels 103x42x53cm. Cond.: G
Groot uitgebreid wit Rosenthal servies (decor Maria weiss) 20e eeuw. Koffie-, ontbijt- en eetservies voor 12 personen. Met presenteerschalen, terrines etc. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kakelende haan op het gras 1,2x13x12,6cm. Randschade Cond.: G
Schilderij 17e-18e eeuw, Omgeving Egbert van Heemskerck, olieverf op linnen, drinkgelach in een taverne. Algemeen in goede conditie 42x35cm. Cond.: R
Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U
Auguste Allebe 1884 (Amsterdam 1838 - 1927), aquarel op papier, portret van een dame 25x17cm. Cond.: G
Corneille, olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, liggende naakte vrouw. 17x44x14.5 cm., Cond.:G
Frans Slager (Den Bosch 1876 - 1953 Meerhout), olieverf op linnen, gezicht op kasteel in het bos met figuur 31x21cm. Cond.: G
Zeldzame tandenstoker pendule met messing kast staand op dunne 6-kantige zuilen. De klok zakt naar beneden langs deze zuilen door mechaniek ca. 1920. 26x11x5cm. Cond.: G
Oude Hollandse kussenkast van eikenhout met pallisander. Versierd met ranken en leeuwekoppen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 190x180x67cm. Cond.: U
Eikenhouten barok-stijl stoel ca. 1880 met bewerkte lederen zitting en rugleuning, onderling verbonden poten en voorzien van houtsnijwerk met putto gezichten. Leder is bijzonder mooi bewerkt met wapen...
19e Eeuwse Franse notenhouten vitrine kast, drie zijden glas, rococo stijl, ca.1880, mooie uitgesneden kroon, origineel beslag en sleutel. 188x94x40 cm., Cond.:G