Diese Webseite verwendet Cookies

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge
Startpreis 6.000 EUR
Verkauft
Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

Ergebnis:

3.000 EUR

Monumentale Franse pendule 3515
Monumentale Franse pendule
Startpreis 2.200 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3505
Vuurvergulde Empire pendule
Startpreis 1.800 EUR
Verkauft
Eiken tafelklok 3624
Eiken tafelklok

Ergebnis:

1.300 EUR

Franse pendule, 18e eeuw 3595
Franse pendule, 18e eeuw
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Vuurvergulde pendule 3581
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

950 EUR

Verkauft
Boulle klok 3510
Boulle klok

Ergebnis:

800 EUR

Haantjes comtaise 3658
Haantjes comtaise
Startpreis 750 EUR
Mini comtoise 3660
Mini comtoise
Startpreis 650 EUR
Verkauft
Cartelklok ca. 1920 3519
Cartelklok ca. 1920

Ergebnis:

600 EUR

Kolompendule 3514
Kolompendule
Startpreis 600 EUR
Klok, intarsia 3570
Klok, intarsia
Startpreis 500 EUR
Hollandse staande klok 3559
Hollandse staande klok
Startpreis 500 EUR
Biedermeier pendule 3546
Biedermeier pendule
Startpreis 500 EUR
Vuurvergulde pendule 3540
Vuurvergulde pendule
Startpreis 500 EUR
Tafelklokje, bouillestijl 3533
Tafelklokje, bouillestijl
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Tafelklok ca. 1900 3508
Tafelklok ca. 1900

Ergebnis:

500 EUR

Franse pendule ca. 1880 3662
Franse pendule ca. 1880
Startpreis 480 EUR
Frans pendulestel ca. 1890 3638
Frans pendulestel ca. 1890
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Staande klok, Frans 3663
Staande klok, Frans

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Friese wandklok (kantoortje) 3655
Friese wandklok (kantoortje)

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Longcase staande klok, 18e eeuw 3654
Longcase staande klok, 18e eeuw

Ergebnis:

400 EUR

Monumentaal pendulestel 3647
Monumentaal pendulestel
Startpreis 400 EUR