18e Eeuwse massief notenhouten stoel,onderling verbonden poten, (vermoedelijk Italië),zitting en hoge rugleuning gestoffeerd. In goede staat. 132x50x51 cm.
Mahoniehouten miniset 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad in zeer goede staat 56x53x40cm. Cond.: G
Eiken houtgepinde 19e eeuwse tafel in goede staat 72x120x65cm. Cond.: G
Engelse lederen orenfauteuil 1e helft 20e eeuw, kleur groen-blauw, staand op beukenhouten poten. Leer is gecraceleerd 100x75x69cm. Cond.: G
Eiken borstelbak met deksel ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt in rococo stijl in zeer goede staat 21x36x13cm. Cond.: U
Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 46x44x36cm. Cond.: U
Aziatische olifanten-tafeltje ca. 1900 van geëbonisserd hout. Olifanten met been, mooi uitgewerkt 76xø35cm. Cond.: G
Hollands eiken buffetkastje ca. 1920 met facetgeslepen glas in het bovenstuk. Origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat, mooie patina 206x105x43cm. Cond.: G
Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900. Onderstel waarschijnlijk origineel barok. Blad en lade van latere datum 80x115x84cm. Cond.: G
Antiek zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel ca. 1900 in goede staat 99x92x48cm. Cond.: G
Zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel met originele beschildering (bladert af) ca. 1890 97x97x48cm. Cond.: G
Mahoniehouten klassieke telefoontafel 21e eeuw met 2 lades en 2 legplanken in zeer goede staat 72x40x30cm. Cond.: U
Verguld mahoniehouten bankje, nieuwwaardig in Empire stijl met Biedermeier stoffering 52x100x50cm. Cond.: G
Twee armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met Petit-Point stoffering van beukenhout (mahonie gekleurd). In zeer goede staat 92x49x55cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde houten kinderwieg 2e helft 20e eeuw op houten wielen. In zeer goede staat, Hollands 100x100x50cm. Cond.: U
Mahoniehouten dames armleunstoel 19e eeuw met snijwerk in Louis Philippe stijl op koperen wieltjes 110x59x60cm. Cond.: G
Louis Seize stijl bankje ca. 1890 met handgestoken sierwerk en 2 zuilen. Goede zalmkleurige stoffering 130x102x64cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten vitrineopzetkast met origineel beslag en sleutels 2e helft 20e eeuw 187x80x38cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten armleunstoel met vlechtwerk in de zitting en rugleuning. Met getorste voorpoten en snijwerk, vermoedelijk Engeland 82x55x58cm. Cond.: G
Aparte wijntafel 19e eeuw met houten voet. Zwaar messing tussengedeelte en houten blad met 3 lades in lelievorm. (oude worm) 73x42x45cm. Cond.: M
Louis Seize stijl salontafel. Creme met goud en onyx blad 20e eeuw 47xø80cm. Chip van blad Cond.: G
Wit gelakt Louis Quinze stijl bankje ca. 1930 met gobelin gestoffeerd 85x123x54cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Willem III notenhouten salontafel (ingekort) 57x83x112cm. Cond.: G
Mahoniehouten kamerscherm ca. 1900 bestaand uit 4 lamellen met daartussen stof gespannen (grijs-groen) 180x245cm. Cond.: G
Antieke gestoffeerde armleunstoel staand op mahonie poten en koperen wieltjes. Stoffering is matig, verder in goede staat 95x78x90cm. Cond.: G
Grote aparte Oostenrijkse schrijftafel met 3 lades aan 1 zijde. Groen beschilderd met bloemen 20e eeuw 75x183x85cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Duitse Grunderzeit spiegel. Mooi versierd met halve zuilen en kuif (lijstje weg) 158x81cm. Cond.: G
Engels eikenhouten 19e eeuws klaptafeltje. Opklapbare driepoot, 8-kantig met koperen wieltjes en een zeskantig blad. In goede staat 70x64x64cm. Cond.: G
Oud Engels eikenhouten wijntafeltje met mooie bewerkte poot ca. 1920 in zeer goede staat ø59cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten kastje voor de po met jalouziedeurtje en lade. geheel staand op spitse poten 20e eeuw 73x40x33cm. Cond.: G
Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 2-Delig met glas in het bovenste deel 197x85x52cm. Cond.: G
Twee roestvrijstalen bijzettafels met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 53x57x58cm. Cond.: G
Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G
Zwart gelakte antieke pianokruk bekleed met rode velours en kopernagels 58x37cm. Cond.: G
Oud Frans bloementafeltje Louis Seize stijl met inlegwerk en messing beslag 2e helft 20e eeuw 81x35x36cm. Cond.: G
Twee oude eiken gestoffeerde armleunstoelen Hollands ca. 1920 87x65x53cm. Cond.: G
Engels mahoniehoutem armleunstoeltje met biezen zitting ca. 1900 in goede staat 69x53x49cm. Cond.: G
19e Eeuwse beukenhouten klapstoel met stoffering in goede staat, mooie vormgeving 82x63x66cm. Cond.: G
Eiken kastje ca. 1920 met 4 deurtjes en lade, geschikt voor oude platenspeler. Kastje is voorzien van parelrand rond de panelen 120x60x36cm. Cond.: G
Ronde bijzettafel van blank eikenhout ca. 1920 in Art Deco stijl met etage en parelrand. In zeer goede staat 71xø6cm. Cond.: G
Oud tafeltje met speeldoos en inlegwerk van diverse houtsoorten. Speeldoos speelt wanneer het blad omhoog gaat 2e helft 20e eeuw 43x38x28cm. Cond.: G
Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G
Mahoniehouten po kastje met lade en jalouziedeurtje ca. 1900 in goede ongerestaureerde staat 63x48x52cm. Cond.: G
Oude Aziatische handgestoken kist met afgebeeld landschappen met figuren 30x60x32cm. Cond.: G
Decoratieve goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw 11x284cm. Cond.: G
Grenen Engelse 4-laden commode ca. 1890 (oude worm), 78x94x42cm. Cond.: M
Mechelse eiken handgestoken stoel met onderling verbonden poten. Stoffen bekleding in redelijke staat 110x46x45cm. Cond.: G
Twee oude bijzettafeltjes met noten/wortelnoten fineer en bandintarsia. 8-Kantig blad 43x45x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten klassieke lectuurbak met handvat en lade in zeer goede staat 40x48x37cm. Cond.: G
Aziatisch tafeltje ca. 1900 met parelmoer ingelegd staande op driepoot. geschulpt blad 57x27x27cm. Cond.: G
Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.
Antiek eikenhouten Mechelse tafel ca. 1900 met gedraaide onderling verbonden poten en blad met houtsnijwerk (8-kantig) 63x49x49cm.
Kleine eikenhouten Hollandse 3-laden commode op bolpoten met origineel beslag en sleutel, 2e helft 20e eeuw 66x74x40cm. Cond.: G
Engels ovaal mahoniehouten bijzettafeltje in Sheraton stijl, eind 20e eeuw 47x50x39cm. Cond.: G
Eikenhouten plantentafeltje met etage ca. 1910 in zeer goede staat 72xø39cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten kapspiegel ca. 1880 met band ingelegd en lade Cond.: R
Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U
Eikenhouten vitrine 1e helft 20e eeuw, schuin aflopend 50x61x23(boven)33(onder). Cond.: G
Mahoniehouten wangetafeltje in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56x36x60cm. Cond.: G
Klein Engels notenhoutfineer wangentafeltje (1 lade) met harp en messing klauwpoten 20e eeuw. 52x70x36cm. Cond.: G
Oude eikenfineer Art Deco tafel met pallisander fineer sierwerk in Amsterdamse school stijl. Ongesigneerd 64xø70cm. Cond.: G
Oude massief eiken tafel 2e helft 20e eeuw (model betaaltafel 18e eeuw), in zeer goede staat 51x69x82cm. Cond.: G
Oude eikenhouten schrijfsecretaire met schuine klep. Daarin een vakverdeling met 2 lades 99x93x45cm. Cond.: G
Grote eikenhouten kapstok met koperen sierhaken ca. 1930. Twee beschadigd 23x165x25cm. Cond.: G
Oude Aziatische mahoniehouten spiegel met klapdeurtjes en snijwerk 2e helft 20e eeuw 91x78cm. Cond.: G
Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Twee eikenhouten bloemtafeltjes 1e helft 20e eeuw met etage 58x29x30cm. en 56xø33cm. Cond.: G
Massief notenhouten krantenbak met vlechtwerk 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 58x63x34cm. Cond.: G
Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G
Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G
Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G