Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G
Anthony van Dyck(1599 - 1651 Vlaanderen), gravure op papier, Fransicus Snyders, Atn. van Dyck pinxit et fecit aquaforti. Met watermerk en verzamelaarsstempel 25x16,3cm. Cond.: R
J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, Chinese kom en vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Frits Mondriaan (Den Haag 1853 - 1932), olieverf op linnen, bosgezicht met ingang tot landgoed 50x60cm. Cond.: U
Willem Jan Pieter van der Does (Rotterdam 1889 - 1966 Zeist), olieverf op paneel, Oosters havengezicht met stoomboot en vissersboten met figuren 43x31cm. Cond.: G
Walter Williams (1835-1906 Engeland) olieverf op paneel, figuren bij een rotsachtige kust. 20.5x30 cm., Cond.:G
Evert Moll,(Voorburg 1878-Den Haag 1955) olieverf op paneel, havengezicht met driemaster, 19x25 cm.,Cond.:G
Henk Klinkhamer (Leiden 1952 - ), acryl op linnen, "Sailing Horses, Klinkhamer 1998" 85x85cm. Cond.: U
Fortuyn 19e eeuw, olieverf op linnen, bijbelse voorstelling van een man met kind op de arm. Oudere bedoeking en retoucheringen 83x56cm. Cond.: G
Russisch ikoon ca. 1890 voorstellend Russische starets knielend voor icoon in bos 31x27cm. Cond.: R-G
Corneille,olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, vrouw met kat bij maan. 37x29x12 cm., Cond.:G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Onduidelijk monogram 19e eeuw (C.H.L.?), gedetailleerd geschilderd, ruine van een kasteel met figuren 20,5x16,5cm. Cond.: G
Icoon van Maria die haar zoon Jezus de borst geeft; zogenaamde melkvoedende Moeder Gods; Rusland eind 19e eeuw. 44x31cm.
Schilderij 17e-18e eeuw, Omgeving Egbert van Heemskerck, olieverf op linnen, drinkgelach in een taverne. Algemeen in goede conditie 42x35cm. Cond.: R
Auguste Allebe 1884 (Amsterdam 1838 - 1927), aquarel op papier, portret van een dame 25x17cm. Cond.: G
Corneille, olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, liggende naakte vrouw. 17x44x14.5 cm., Cond.:G
Frans Slager (Den Bosch 1876 - 1953 Meerhout), olieverf op linnen, gezicht op kasteel in het bos met figuur 31x21cm. Cond.: G
Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...
Gesigneerd C. Kimmel (Cornelis?) 19e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 52x40cm. Cond.: R
Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G
Bernard de Hoog (Amsterdam 1866 - 1943 Den Haag), olieverf op linnen (bedoeking), zittende aardappelschillende boer bij de kachel 29x35cm.
Monogram W.D.L. 1869, aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren bij ondergaande zon 33x21,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Louis Heymans 1956 (Utrecht 1890 - Middelburg), gouache op papier, stilleven met Wajang pop, schelp en vaas 32x47cm. Cond.: G
Philippine Anne Madeleine Quarles van Ufford (1862 - 1919 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molen bij avond 60x80cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U
J. Ooninck ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met kippen en haan 34x25cm. Cond.: G
Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G
Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G
Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U
Ongesigneerd, aquarel op papier, 19e eeuw, Kustplaats met schepen, huizen en figuren. Vermoedelijk Engeland. 123x64 cm., Cond.: G
Edgar Chahine Nr. 28/40 (1874 - 1947 Frankrijk), ets op papier met aquatint, Parijs stadsgezicht met werklui aan de Seine 49x35cm. Cond.: G
Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G
Neeltje Hendrika Court-Konijnenburg (Amsterdam 1882 - 1937 Utrecht), olieverf op linnen, stilleven met aardewerk 59x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt 46x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U
Brant?(vermoedelijk Charles Rene de Brant 1868 - 1958), vrouwelijk naakt 50x61cm. (Plakker Verso)
Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met aardewerken pot en eieren 43x33cm. Cond.: G
Liu Hui 20e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt liggend op waterlelies 120x80cm. Cond.: U
R. Detrixhe, olieverf op paneel, liggende roodbont koe in stal 38x23cm. Cond.: G
Henk Poeder (Ede), olieverf op paneel, stilleven met aardewerk en pruimen 63x42cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, man met hengel aan een rivier met schapen aan de overzijde 26x21,5cm. Cond.: G
Catharina Lintheimer fecit 1727 (1714 - 1741 Holland), aquarel op papier, bloementak met 3 bloemen. Mooi uitgewerkt, lichte vochtvlekken 33x21cm. Cond.: G
Anthony v. Dyck fecit aquaforti 17e eeuw, gravure op papier, Joannes de Wael 17,5x25cm. Cond.: G
Landkaart van Covens en Mortier (1721 - 1866) F. de Wit te Amsterdam "Ultraiectini Domini Tabula", gravure op papier
Anthony Grolman fecit, olieverf op linnen (scheur), landschap met vee 50x30cm. Cond. :M
L. Adroit Barbier 1825, tekening op papier, "doit Savoir je servir de la gauche, comme de la droite 20 february 1825" 23x23cm. Cond.: G
Franz von Stuck (1863 - 1928 Duitsland), ets op papier, Forellen weiher, handgesigneerd, vochtvlekken in donkere gedeelte 28x20cm. Cond.: R
Antieke kaart van Den Haag (18e-19e eeuw), gravure op papier, "Aenwijsinge van 's Hage, als die was anno 1570", G. v. Gies en Delin TR. Boutet. Excuit Cum privilege. Bevat vochtvlekjes 59x46cm. Cond.:...
H. Keemink ca. 1940, olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x40cm. Cond.: R
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, weiland met koeien 90x36cm. Cond.: U
J.Damstra, ca. 1930, olieverf op paneel,Poldergezicht met koeien en 2 vissers in 2 bootjes ,18x24 cm., Cond.:G
H.J.Kras,olieverf op paneel, 20e eeuw, Hollands zeegezicht met zeilschepen. 20.5x18 cm., Cond.:G
Manuel Robbe (1872 - 1937 Frankrijk), handgesigneerde ingekleurde ets, Franse vrouwen op de markt 30x25cm. Cond.: G
Mart 80-er jaren, olieverf op linnen, expressionistisch havengezicht 43x59cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven van seringen 61x47cm. Cond.: R
L. Knaus ca. 1890, kopergravure op papier, meisje met beker "Trotzkopfchen" 45x33cm. Cond.: G
F. Potten, olieverf op paneel, flanerende dames op het strand 30x40cm. Cond.: G
Hernemanns ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse bloemenmarkt op de kade 80x55cm. Cond.: G
Gerard Nijland, olieverf op linnen, stadsgezicht in de sneeuw met figuren 40x50cm. Cond.: G
Theo Hoytema (1863 -1917 Holland), ets op papier, slapende haan met kippen 35x27cm. Cond.: G
Elsa Rubbens 1939 (Waalwijk 1902- 1998 Delden), houtskool op papier, religieuze voorstelling 93x66cm. Cond.: G
Leon Danchin (Copyright 1931 by La Gravure Francaise 41 St. Georges Paris), ets op papier, 2 Ierse setters 50x41cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Fichtl München, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Bijzondere ingekleurde gravure anno 1802. Ontmoeting van den Jongen Pris Frederik van Oranje bij gelegenheid der Installatie van Deszelfs doorluchtige Vader, te Leeuwarden den 19 Augustus 1777. C.J. d...
Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), inkt op papier, portret van een vrouw nov. 1957 3553cm. Cond.: G
Drie werken van Jan Hoynck van Papendrecht (Amsterdam 1858 - 1933 Den Haag)., lithografie op papier, huzaren infanterie 25x36cm. en 22x38cm. Cond.: G
Ivoren miniatuurportretje 1e helft 20e eeuw. Portret van een dame met hoed en een mof in haar handen. geheel ingelijst in een ivoren lijst 14x11cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met koe en schapen (lichte vochtvlekken) 35x25cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met koeien en schapen (lichte vochtplekken) 32x25cm. Cond.: G
A.J. Oudshoorn (Den Helder 1877 - 1930 Amsterdam), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molen 35x24cm. Cond.: G
Lalanne ca. 1900, ets op papier, "Rue des Marmousets" (Vieux Paris), public par a cadart + F. Chevalier etc 26x18cm. Cond.: G
Cornelis de Visscher fecit 1619-1662, gravure op papier (gravure naar een schilderij van N. Berchem), Berghem Delin 26x18,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, vrouw met vogel (naar Picasso) 60x80cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte kubistische compositie (naar Picasso) 100x80cm. Cond.: G
Frans Hogerwaard, handgesigneerd (1882 - 1921 Holland), ets op papier met aquatint, flamingo danseres 43x30cm. Cond.: G
Frans Everbag (1877 - 1947 Holland), ets met aquatint, bloemstilleven met Chinese vaas en boek 24x17cm. Cond.: G
Gesigneerd Vlamerie, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 50x60cm. Cond.: G
J. Pierrot, olieverf op paneel, paardewagen met figuren 23x17cm. Cond.: G
Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), houtskool op papier, bosgezicht 1955 43x29cm. Cond.: G
C. Hagen 21e eeuw, olieverf op paneel, vossenjacht 30x40cm. Cond.: U
Stanton ca. 1900, lithografie op papier, winterlandschap met schapen 72x53cm. Cond.: G
Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10x9cm. Cond.: G
Karel H. Sirac 1973, olieverf op paneel, surrealistisch berglandschap 15x10cm. Cond.: G
J. v.d. Garde ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen Cond.: G
H. van Ginkel, olieverf op paneel, romantische kustplaats met schepen 30x24cm. Cond.: G
Peter von Halm (1854 - 1823 Duitsland), gravure op papier, "Quintin VS Metsys Pince bat anno 1512" 20,5x27cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistische man met hoed (naar picasso) 60x80cm. Cond.: G
August Louis Lepere (1849 - 1918 Frankrijk), handgesigneerd, ets op papier, Provins 21x14cm. Cond.: G