3 Munten van 1 Gulden uit 11931, 1940 en 1944 Wilhelmina, munten zijn in redelijk tot goede staat.
Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G
Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd
19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G
Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, munt is in redelijke tot goede staat ca. 9,8gr.
Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, munt is in redelijke staat ca. 25,05gr.
Gouden munt van 10 Gulden uit 1877 Willem III, Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U