Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Snijwerk hert met glas
Startpreis 120 EUR

Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G

Jugendstil kachel
Ergebnis: 135 EUR

Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G

Torenklok
Ergebnis: 800 EUR

Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G

Spanje postfris
Startpreis 25 EUR

Frans Masereel
Ergebnis: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U

Decanteer karaf
Ergebnis: 15 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

10 Groene glazen
Ergebnis: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G

Reukflacon met dop
Startpreis 110 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U

Bloedkoraal collier
Ergebnis: 375 EUR

Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.

Pop, Käthe Kruse
Startpreis 175 EUR

Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G

Bajonet met schede
Ergebnis: 30 EUR

Bajonet in schede 19e eeuw, roestaanslag L.: 54cm.

Kris
Ergebnis: 100 EUR

Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G

Zwaard, messing greep
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G

ERTL 1:18 1970 Mustang Boss 429
Ergebnis: 20 EUR

Modelauto, schaal 1:18, van ERTL. Betreft schaalmodel van een 1970 Mustang Boss 429 . Model is in erg goede staat.

Voorlader, 18e eeuw
Ergebnis: 240 EUR

Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G

Pors. babypop Becca Joyce Walt
Startpreis 25 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G

2 Kunststof poppen ca. 1950
Startpreis 20 EUR

Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G

Geweer
Startpreis 80 EUR

Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R

Degen
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.

Degen in schede, messing greep
Ergebnis: 240 EUR

19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G

2 Blauwe borden
Startpreis 25 EUR

Twee aardewerken borden 18e eeuw met donkerblauw bloemenmotief, vermoedelijk Delft. 1 bord met chip ø23,5cm. Cond.: G

Schuifkandelaar
Ergebnis: 5 EUR

19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G

Geschilderde kraantjeskan
Ergebnis: 40 EUR

Beschilderde kraantjeskan ca. 1800 met Empire stijl beschildering. Bevat wat slijtage 40x24x21cm. Cond.: G