Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen beeld
Startpreis 500 EUR

2 Samac beelden
Ergebnis: 45 EUR

Elfenfiguur, compositie
Ergebnis: 90 EUR

Elfenfiguur ca. 1880 Frankrijk van compositie metaal (par Moreau), gesigneerd Rancoulet H.: 60cm. Cond.: G

Sculptuur
Ergebnis: 50 EUR

Groot Afrikaans bronzen beeld, voorstellend 3 Afrikaanse figuren staand naast elkaar 20e eeuw 44x7x7cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Ergebnis: 40 EUR

Compositie metalen figuur van een jongen met manden op marmeren sokkel ca. 1890 H.: 36cm. Cond.: G

Bronzen haas
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen haas gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon 33x30x7cm. Cond.: U

2 Glazen vazen
Ergebnis: 330 EUR

Copier vaas
Ergebnis: 25 EUR

Copier Leerdam, vaasje
Kein Mindestpreis

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

Gegraveerde karaf, monogram
Startpreis 60 EUR

Prachtige gegraveerde mondgeblazen kristallen karaf 19e eeuw, rondom gegraveerd met bloemen en initialen 28xø15cm. Cond.: G

Kristallen coupe
Ergebnis: 50 EUR

Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G