Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen figuur, danseres
Startpreis 450 EUR

Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G

Kliphanger GG.
Startpreis 1.750 EUR

Kliphanger GG 750/000 in hart model, bezet met briljanten ca.3.5 crt W/SI-PI, aan achterzijde staat 750 handmontage R.Goldarbeiten, L.34 mm., ca. 1908 gr.
Bijzonder mooi gemaakt.

Schilderij, Teun
Startpreis 40 EUR

Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G

Ronde tegel
Startpreis 50 EUR

Ingelijste 17e eeuwse fruitmandtegel, ingekort tot ronde tegel in lijst 15,5x15,5cm. Cond.: M

Chinees dekselvaasje, klein
Startpreis 30 EUR

Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G

2 Chin. borden met figuren
Ergebnis: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met landschaps-, bloemen- en vlinderdecor (randschades), ø23cm. en ø23,5cm. Cond.: R-M

Kunstglazen schaatlje
Startpreis 30 EUR

Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G

3 Hollandse tegels
Ergebnis: 15 EUR

Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R

Tegel
Startpreis 60 EUR

Hollandse scheepjestegel 18e eeuw met randschades 13x13cm. Cond.: R

Gouds plateel vaas ca. 1930
Startpreis 50 EUR

Grote Hollandse Gouda platelen vaas met bloemmotief "Buenos Kon. Plazuin" 33xø20cm. Cond.: G

Copier Leerdam, asbak
Startpreis 50 EUR

Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G

Copier glazen asbak
Startpreis 10 EUR

Grote oude matglazen asbak van Copier met opschrift "Bols, elke dag een glaasje" 5xø16,5cm. Cond.: G

Geïriseerde vaas
Startpreis 60 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Chinees bord
Startpreis 40 EUR

Chinees porseleinen bord met drakendecor 20e eeuw ø25cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Startpreis 20 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

Bronzen paardenhoofd
Ergebnis: 350 EUR

Groot bronzen paardenhoofd 21e eeuw 45x29x16cm. Cond.: U

2 Compositie metalen figuren
Startpreis 30 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G

2 Porseleinen plaquettes
Startpreis 40 EUR

Twee ovale porseleinen plaquettes, gemerkt Carl Knoll Karlsbad ca. 1900, voorstellend een man- en vrouwenbuste 33x29x2cm. Cond.:G

Compositie metalen figuur
Ergebnis: 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G

Trekpotje
Ergebnis: 120 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw met bloesemtak decor 12x18xø11cm. Chip van dekselrand.

Houten beeld
Ergebnis: 25 EUR

Afrikaans houten beeld 20 eeuw, Oceanië 59x14x13cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Ergebnis: 25 EUR

Indonesisch houten figuur, voorstellend een danseres, rijkversierd en gedetailleerd uitgewerkt 20e eeuw 41x20x10cm. Cond.: G

3 Vazen, Petrus Regout
Startpreis 150 EUR

Drie grote dekselvazen, gemerkt Societe Ceramique Maestricht Vieux Delft Holland. Blauw decor met pauwen en bloemen. 8-kantig. 1 Deksel beschadigd. 36xø17cm.

Aardewerken tabakspot
Ergebnis: 10 EUR

Duitse antieke tabakspot van terracotta (genummerd). Vormgeving van een houten ton met buste van een man met baard en hoed op het deksel 2xø14cm. Cond.: G