Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi gemaakt.
Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G
Ingelijste 17e eeuwse fruitmandtegel, ingekort tot ronde tegel in lijst 15,5x15,5cm. Cond.: M
Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met landschaps-, bloemen- en vlinderdecor (randschades), ø23cm. en ø23,5cm. Cond.: R-M
Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G
Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R
Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G
Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G
Twee ovale porseleinen plaquettes, gemerkt Carl Knoll Karlsbad ca. 1900, voorstellend een man- en vrouwenbuste 33x29x2cm. Cond.:G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw met bloesemtak decor 12x18xø11cm. Chip van dekselrand.
Indonesisch houten figuur, voorstellend een danseres, rijkversierd en gedetailleerd uitgewerkt 20e eeuw 41x20x10cm. Cond.: G
Drie grote dekselvazen, gemerkt Societe Ceramique Maestricht Vieux Delft Holland. Blauw decor met pauwen en bloemen. 8-kantig. 1 Deksel beschadigd. 36xø17cm.