Bijzondere porseleinen staande lamp met bisquit porseleinen lampenkap 20e eeuw. Voorstelling van putti met druiven en wijnvat. Beschildering naar 18e eeuws voorbeeld. Rondom met rozen uitgewerkt en go...
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 19e-20e eeuw, rijk gedecoreerd met landschap en figuren. Voornamelijk groen/blauw 40xø24,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G
5-Delig Chinees porseleinen kaststel ca. 1900 met blauw decor van diverse voorwerpen. 2 Deksels met chip aan de binnenzijde 31xø11,5cm. en 32xø13cm. Cond.: G
Veertien Hollandse herdenkingstegels van De Porceleyne Fles Delft. Bont geglazuurd met diverse voorstellingen ca. 1940-1946 11-22cm. Cond.:G
Majolica korhoen Duits Katzhalfe Thuringen, gesigneerd Möller modelnr. K3702. Geheel in naturalistische kleuren en houding gemaakt 40cm. Cond.: G
Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G
Grote Kantonese dekselvaas (keramiek) 19e eeuw, afgebeeld met krijgers en bloemen 49xø25cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Delfts keramieken tabakspot met opschrift "Tabac: Rappee", origineel koperen deksel 31xø20cm. Lichte glazuurschade onder Cond.: G
Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G
Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G
Meissen porseleinen lampevoet ca. 1900 Duitsland. Beschadigd en gelijmd 40xø14cm. Cond.: M
Twee Hollandse polychroom tegels 17e eeuw met als voorstelling en dame met emmer en een dame van de zijkant. Beide met 17e eeuwse klederdracht 1,2x12,7x12,8cm. en 1,1x13x12,9cm. Cond.: G (lichte rands...
Twee prachtige Chinees porseleinen schoteltjes 19e eeuw met fijn beschilderd blauw decor (landschap en figuren) ø11,3cm. (1 met randschade) Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kraagvaasjes beschilderd met bloemen en vogels in de familie rose stijl eind 20e eeuw 16xø9cm. Cond.: U
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een etende eekhoorn bij een plant binnen kwadraat 1,5x13,5x12,5cm. (randschade boven) COnd.: G
Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...
Grote Kantonese vaas van keramiek, omgebouwd tot lamp ca. 1900, Chip af 46xø19cm. Cond.: R
Vier Chinees porseleinen kopjes met schotels 19e eeuw, blauw bloemdecor. 1 Met lichte randschade 4,3xø6,7cm. en 2,3xø11,6cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 19x4x4cm. Cond.: G
Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 20cm. Cond.: G
5-Delig Japans goudimari porseleinen kaststel (1 kleinere vaas gelijmd). Beschildering met bamboe, bloemen en Japanse tuin. Tempelhond heeft stukje van de vaas af 7-33cm. Cond.: G
Delfts porseleinen plaquette 20e eeuw naar een voorstelling van Louis Apol 44x32cm. Cond.: G