Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

Grote Chinese vaas 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, randschades 40xø22cm. Cond.: M

Chinees imari bord
Startpreis 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Samson schenkkannetje
Startpreis 20 EUR

Samson porseleinen schenkkannetje met bloemdecor Frankrijk 18e eeuw, handgreep gelijmd 11x11xø8cm. Cond.: R

Meissen theebus
Ergebnis: 80 EUR

Zeldzame Duitse Meissen Böttger zeskantige theebus (terracotta). In zeer goede staat met plantendecor en vogels afgebeeld. 12x11x11cm. Cond.: U

3 Delen Duits porselein
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen antiek Duits porselein. 1x Meissen kop&schotel (beschadigd), 1x Dresden miniatuur vaas met deksel beschilderd met gouddecor, bloemen en figuren. 1x Vaas, onduidelijk gestempeld 5xø13cm., 9x...

Meissen lampevoet
Ergebnis: 220 EUR

Meissen porseleinen lampevoet ca. 1900 Duitsland. Beschadigd en gelijmd 40xø14cm. Cond.: M

Sierbord Berlin
Ergebnis: 25 EUR

Oud porseleinen sierbord Duitsland met als afbeelding Berlin Reichstaggebäude ø31cm. Cond.: G

6 Meissen borden
Ergebnis: 80 EUR

Zes Duitse Meissen porseleinen borden met voorstellingen uit Rusland 80-er jaren. (Riga Murmansk, Odessa Wladiwodstok, Leningrad, Isman) ø19cm. Cond.: G

6 KPM schaaltjes
Startpreis 25 EUR

Zes Duitse KPM porseleinen schaaltjes ca. 1930 met rode stempel ø10,5-ø14cm. Cond.: G

5 Duitse bordjes
Ergebnis: 40 EUR

Vijf Duitse porseleinen borden o.a; 2x Dresden, 1x Nymphenburg en 2x Meissen 20e eeuw ø11,5cm. - ø19cm. Cond.: G

6 Delen Meissen
Ergebnis: 60 EUR

Zes delen Meissen porselein zwiebelmuster 20e eeuw Duitsland; 4x kopjes Stadt Meissen, 1x sauskom Stadt Meissen en 1x Petit Four schaaltje Zwaardteken 12-22cm. Cond.: G

Beeld, KPM
Startpreis 50 EUR

Wit porseleinen KPM figuur Duitsland 20e eeuw van een meisje met muts en handen voor het gezicht 10,5x3x3cm. Cond.: G

Meissen kop&schotels
Ergebnis: 75 EUR

Koffieset bestaande uit kop en schotel met bord, Meissen, wijnblad decor, ca.1850-1924, oor in de vorm van een zwanenhals.

10 Diverse borden
Startpreis 50 EUR

Tien porseleinen borden met rozendecor, gemerkt 4x Bauscher Weiden Bert Muller Amsterdam, 1x Stad Meissen, 5x Haviland France Limoges ø21cm. - ø24cm. Cond.: G

Meissen dekselschaal
Ergebnis: 55 EUR

Grote Meissen porseleinen dekselterrine ca. 1900 met goudrand in barok vormgeving 16x32x27cm.

Diversen Meissen
Ergebnis: 130 EUR

Negen delen serviesgoed Meissen porselein 19e eeuw; 1x grote terrine (beschadigd), 1x presenteerschaal (goed), 4 cakebordjes (2x goed, 2x chip) en 3 soepborden (goed) Cond.: R

Porseleinen kannetje + vaas
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen kannetje (KPM) en vaasje (Rosenthal)" Schwangere Louise"ontwerper Heidenreich, Duitsland. 11-18cm. Cond.: G

3 Meissen kop & schotels
Ergebnis: 170 EUR

Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...

Meissen bord, lelietjes
Startpreis 60 EUR

Groot Meissen porseleinen bord 30-er jaren met bloemmotief 5xø31,5cm. Lichte randschade Cond.: R

Theelichtje zwiebelmuster
Startpreis 30 EUR

Oud keramieken theelicht met Zwiebelmuster decor 1e helft 20e eeuw, ongemerkt 11xø13,5cm. Cond.:G

2 Delen plateel
Ergebnis: 25 EUR

Twee delen Hollands plateel 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje Schoonhoven Holland (vlam), geel bloemdecor, haarscheur 13,5x10,5cm. 1x Grote schaal Noord Holland, grijs met rood, haarscheur 6xø30cm. Cond.: ...

Jugendstil stijl vaas
Ergebnis: 50 EUR

Jugendstil stijl sierkan, gemerkt Colenbrander (naar), handbeschilderd met orchideeën 2e helft 20e eeuw 31x16xø11cm. Cond.: G

Platelen pot
Startpreis 100 EUR

Grote plateel Arnhem cachepot Harmond Gelria Arnhem Holland met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 19xø26cm. Cond.: G

Vaas, Chris Lanooy
Startpreis 85 EUR

Chris Lanooy aardewerken tweekleurige vaas (Holland) 13,5xø12,5cm. Cond.: U