Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Copier Unica, Max Verboeket
Startpreis 150 EUR

Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G

Copier Leerdam, vaasje
Kein Mindestpreis

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

6 borden + botervloot
Ergebnis: 20 EUR

Zeven delen Leerdam persglas geel-groen. 6 Borden ø20cm. en 1 botervloot 10xø9cm. 20e eeuw Holland

Roomstelletje
Startpreis 45 EUR

3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G

2 Glazen vazen
Ergebnis: 330 EUR

Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U

Empire stijl karaffenset
Ergebnis: 160 EUR

Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G

Murano schijvenlamp
Startpreis 500 EUR

Zeldzame Murano schijvenlamp "Vistosi" 60-er jaren. Chroom met gekleurde glazen schijven. Lichte oxidtaie op het metaal. 60x50cm. Cond.: G

Design lamp
Ergebnis: 120 EUR

Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G

Romeins glas
Startpreis 60 EUR

Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G

2 Kristallen kandelaars
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R

WMF Ikora schaal
Ergebnis: 40 EUR

Mondgeblazen glazen fruitschaal Art Deco WMF Duitsland ca. 1930. Cracele effect 7xø26cm. Cond.: G

Jugendstil vaas, nimfen
Ergebnis: 70 EUR

Oude persglazen Jugendstil siervaas met waternimfen ca. 1900, opgewerkt 24xø13cm. Cond.: G

Opaline kaststel, 5-delig
Startpreis 150 EUR

Zeldzaam vijfdelig opaline glazen kaststel ca. 1900 met bloemdecor en twee dekselvazen (chip) in zeer goede staat.. 40xø16cm. en 31xø16cm. Cond.: G

Kristal blauwe kaasstolp + schotel
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse kristallen kaasstolp met diverse slijpseltechnieken. Afwisselend blauw en neutraal gekleurd. Mooie kwaliteit, 2 chips 16x25x20cm. Cond.: G

Kristal blauwe kaasstolp + schotel
Startpreis 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse kristallen kaasstolp met diverse slijpsels (amandel en ruitgeslepen). Afwisselend blauw en neutraal gekleurd 16x20x27cm. 2 chips

Leerdamse karaf, Meydam
Ergebnis: 35 EUR

Grote Leerdam glazen vaas (Meydam), blauwgroen met origineel etiket 20e eeuw 36xø11cm. Cond.: G

Copier vaas
Ergebnis: 160 EUR

Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G

Geïriseerde vaas
Startpreis 60 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Copier vaas
Ergebnis: 25 EUR

Oude groenblauwe Copier Leerdam bolle vaas met kleine opening. minime chip 15xø13cm. Cond.: R

Copier Leerdam, asbak
Startpreis 50 EUR

Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G

Designlamp, prisma
Ergebnis: 155 EUR

Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 23cm.
Ergebnis: 50 EUR

Copier Leerdam ribbelvaas ca. 1950 23xø14cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 16,5cm.
Ergebnis: 35 EUR

Copier Leerdam ribbelvaasje van A.D. Copier, model tonnetje, midden 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

Copier glazen asbak
Startpreis 10 EUR

Grote oude matglazen asbak van Copier met opschrift "Bols, elke dag een glaasje" 5xø16,5cm. Cond.: G