Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R
Indonesisch kapmes met tropisch houten heft. Voorstelling met tijgerkop in bewerkte houten schede 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 58cm. Cond.: G
Oude bajonet 1e helft 20e eeuw, roestaanslag L.: 38,5cm. Cond.: G
Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.
Mooie 19e eeuwse kruithoorn met lederen reservoir in goede staat (doseringslip mist) 24x7x4cm. Cond.: R
Antiek ivoor met benen mes (briefopener). Lemmet is van ivoor. Op het heft is een naakte dame met boog afgebeeld. Lemmet is gerestaureerd 30x4x3cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 28cm. Cond.: G
Oude jachtdolk "Hubertus Solingen" met gegraveerd lemmet van landschap en herten 20e eeuw. Gewei heft en lederen schede 38cm. Cond.; G
Oude decoratieve Indonesische kris met koper inlegwerk in schede en heft 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Indonesische kris met bewerkt tropisch houten heft 1e helft 20e eeuw. Stukje van hout van de schede af ca. 2cm. L.: 49cm. Cond.: R-G
Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G
Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G
Oude dolk met benen grip en houten schede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32cm. Cond.: G