Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tiffany lamp, rose
Startpreis 90 EUR

Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U

Kurkentrekker, groot
Startpreis 150 EUR

Grote metalen kurkentrekker voor tafelmontage ca. 1900 met houten handvat "The Merrit" 42xø12cm.

Beddepan, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Eind 18e eeuwse messing beddepan (Holland) met smeedijzeren steel en messing greep 101x32x13cm. Cond.: G

Chinees terracotta beeldje
Startpreis 80 EUR

Prachtig bruin terracotta Chinees figuur 19e eeuw van een man met kledij, knuppel en hoed, dubbel gesigneerd 8x3x3,5cm. Cond.: G

Scherf Egyptische sarcofaag
Ergebnis: 30 EUR

Egyptisch beschilderd fragment van een sarcofaag, authentiek 12x9cm. Cond.: G

2 Egyptische olielampjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee authentieke Egyptische terracotta olielampjes (bodemvondsten) 3,5x9xø6,2cm. en 4,5x9,4xø6,8cm. Cond.: G

Fragment Egyptisch vrouwenfiguur
Startpreis 250 EUR

Fragment van een Egyptisch of Romeins beeld (authentiek) van een vrouwenhoofd met haardracht 7,5x6,5x5,5cm. Cond.: G

Romeins marmeren plaquette
Startpreis 250 EUR

Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G

4 Delen terracotta, oudheid
Startpreis 80 EUR

Vier delen terracotta uit de oudheid (authentiek); 1x tablet met afgebeeld een koe (Zuid-Amerika of Egypte), 1x figuur met hoofdtooi Zuid Amerika, 1x hanger met figuur afgebeeld Zuid Amerika, 1x terra...

Chinees marmeren figuur
Startpreis 100 EUR

Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G

WMF Schaal
Ergebnis: 10 EUR

Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G

Bouilloir op comfoor W.M.F.
Ergebnis: 40 EUR

Plated boulloir ca. 1900 met schenkhouder en benen grip. Gemerkt W.M.F.M. (brander mist) 39x23x20cm. Cond.: G

2 Vazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G

Munten opbergkistje
Ergebnis: 70 EUR

Beukenhouten munten-opbergkistje met 10 schuiflades en bronzen beslag ca. 1900 24,5x34,5x14cm. Cond.: G

Mahonie theekistje
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehout fineer theekistje ca. 1800 met origineel slot en sleutel in zeer goede originele ongerestaureerde staat 12x13x8,5cm. Cond.: G

Eiken console, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Handgestoken eiken 19e eeuwse wandconsole voorstellend een mansportret met snor en hoed 26x26x14cm. Cond.: G

Lamp
Ergebnis: 110 EUR

4-Lichts hanglamp ca. 1910 met gematteerd geslepen glas en messing. In zeer goede staat 70x47x47cm. Cond.: G

Boek, 18e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

18e Eeuwse bijbel anno 1791 van H.M. Heeren Dordrecht met origineel lederen band 6x15x8,5cm. Cond.: R

Bijbel
Ergebnis: 110 EUR

17e Eeuwse bijbel 1637, Het Oude en Nieuwe Testament door C. Boucquet O. en P. van Thol en Leend en Joh. Bakker. Incompleet en beschadigd 11x28x22cm. Cond.: M

Statenbijbel
Startpreis 625 EUR

Statenbijbel 1730 door Jacob Pieter Keur te Dordrecht. Origineel lederen band en koperen sloten uit de tijd 12x37x24cm. Cond.: R-G

Boek
Ergebnis: 310 EUR

Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Pred...

Concordantie op de bijbel
Ergebnis: 200 EUR

Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handi...

Duitse Lutherbijbel
Ergebnis: 500 EUR

Lutherbijbel, monumentale groot (folio) formaat Kanselbijbel, gedrukt in 1729 te Tübingen Duitsland. Bevat diverse kaarten en handgeschreven familiestamboom. In originele zwarte lederen band. Leren kl...

2 Boeken
Startpreis 50 EUR

Kulturgeschichte des Deutschen Volkes, Dr. Otto am Rhyn Berlijn 1886, 2 delen. Conditie van de kaft is redelijk 29x21x6cm.