Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte diamanten ca. 0.18 crt. ø 65,
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.
Hanger GG585/000 met een blauwtopaas en een diamantje 0.015 crt.Zeer bijzonder
Zilveren slavenarmband met gouden applicatie van blaadjes, ca. 29 gr., Cond.:U
Kliphanger zilver 925/000 gerodineerd 25x50mm, bezet met een blaufluss. ca. 18.6 gr.
Creolen zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een zwarte diamant 0.2 crt.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, opengewerkt aan de zijkant, bezet met een robijn. ø53, 6.9 gr.
Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.
Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.
Ketting zilver 925/000 L.44 cm. waaraan een hanger bezet met zirkonia