Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren vestzakhorloge
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), silindergang, sleutelopwinding, secondenwijzer.

Zilv. Vestzakhorloge
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880-1890, Zwitsers, sleutelopwinding, cilindergang Cond.: G

Zilv. horloge + ketting
Startpreis 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Metalen vestzakhorloge ca. 1920
Startpreis 50 EUR

Metalen vestzakhorloge ca. 1920, savonette, Zwitserse ankergang. Glas + sec. wijzer ontbreken.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang.

3 Vestzakhorloges
Startpreis 100 EUR

Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...

Ring GG bloedkoraal
Startpreis 90 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een bloedkoraal. ø 52, 3.5 gr.

Oorknoppen GG bloedkoraal
Startpreis 175 EUR

Oorstekers GG585/000 bezet met bloedkoraal.

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG
Startpreis 250 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.

2 Kettingen, bloedkoraal
Ergebnis: 60 EUR

2 Kettingen van bloedkoraal, 1 met staafjes bloedkoraal L. 68 cm.,en 1 met bolletjes. L.42cm.

Bloedkoraal collier
Ergebnis: 375 EUR

Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.

Oorstekers GG bloedkoraal
Ergebnis: 85 EUR

Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.

Broche schuimgoud/parel
Startpreis 85 EUR

Broche schuimgoud, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche

Hanger zilv.verg. onyx
Ergebnis: 70 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.

Hanger zilver verg.onyx
Startpreis 25 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.

Hanger schuimgoud
Ergebnis: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca.2.30gr.

Parelcollier 5-rij GG
Startpreis 725 EUR

Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.

Broche GG
Ergebnis: 225 EUR

Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.

Hanger schuimgoud
Ergebnis: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca. 3 gr.

Labradoriet collier 4-rij
Ergebnis: 375 EUR

Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.

Parelcollier
Ergebnis: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,

Collier
Ergebnis: 20 EUR

Collier gemaakt van kweekparels,parelmoer, malachiet? en zilverelementen 925/000