7 Munten Engeland/Ierland waaronder; 1x 3 pence 1578 ZF en 1x 1 penny zonder jaar (13e eeuw) Eduard I FR
Scheepjesschelling West Friesland (Enkhuizen) 1678, Cond.: ZF
Kavel van 34 munten Polen van 2 Zloty vanaf jaartal 1994, allen UNC
Zilveren 40 Batzen 1813 Zurich, Zwitserland ZF/PR
Zilveren rijder West Friesland 1785, mooie patina, Cond.: P-
Halve gouden rijder West Friesland 1760, Cond.: P-
Kronenthaler 1794 B Oostenrijkse Nederlanden FR/ZFR, KM 62.3
Beginnersverzameling Nederland in een blauw DAVO album met ondermeer gebruikte serie Zeemanszegels 1933 en Kinderzegels 1935.
15 Boeken Indonesië en Ned. Indië, oud en antiquarisch
Snaphaan Gelderland zonder jaar, mooi rond exemplaar, Cond.: ZF/P
27 Munten Frankrijk waaronder; 1x 50 francs 1978 PR-, 1x 1- francs 1965 PR-, 1x 10 francs 1987 PR en 1x 20 francs 1938 ZF
4 Munten van 5 Franc Frankrijk; 1x 1811 A FR/ZF (beschadiging), 1x 1826 W FR/FR+, 1x 1848 A ZF- en 1x 1849 A ZF
Collectie van 7 plaatjesalbums: Der Weltkrieg 1914-1918, Die Deutsche Wehrmacht, Kampf um Drittes Reich etc.