Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Aardewerken schalen
Ergebnis: 60 EUR

Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G

Doos divers porselein
Ergebnis: 20 EUR

Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G

Zilveren melk- en suikerpot
Ergebnis: 160 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U

3KG munten wereldwijd
Ergebnis: 30 EUR

Ca. 3KG munten wereldwijd o.a; België, Luxenburg, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Cyprus etc.

12 Munten Duits Oost-Afrika
Ergebnis: 100 EUR

12 Munten Duits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupie 1907 J ZF/PR, 1x 5 heller 1909 J Pr, 1x 20 heller 1916 ZF- (zeldzaam), 1x 20 heller 1916 FR, 1x 1 rupie 1899 ZF- en 2x 5 heller 1916 PR-

25 Munten Azmbia en Malawi
Ergebnis: 70 EUR

25 Munten Azmbia en Malawi waaronder 10 kwacha 1874 UNC. Cond.: Proof en veel UNC

Chinees bord
Ergebnis: 55 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G

Copier Leerdam glas
Ergebnis: 120 EUR

Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G

2 Perzische tapijtjes
Ergebnis: 80 EUR

Twee Perzische handgeknoopte kleden in goede staat; 1x Herez 107x143cm. en 1x loper 300x89cm. Cond.: G

2 Kleedjes
Ergebnis: 35 EUR

Twee Perzische kleedjes; 1x met streepmotief 57x68cm. en 1x met lussen 72x62cm. Cond.: G

3 Tafeltjes
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G

Engelse Art Deco vitrine, notenhout
Ergebnis: 475 EUR

Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G

Blikken kindergrammofoon
Ergebnis: 60 EUR

Blikken speelgoed kindergrammofoon, gemerkt Gama (Duitsland). Opdraaimechaniek en originele sleutel ca. 1920 (functionerend). Lithografie vergeeld maar zichtbaar, verder in redelijke staat 20xø15cm. C...

Sieradendoos
Ergebnis: 50 EUR

Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G

Schilderij, H. Schallenberg
Ergebnis: 26 EUR

Huibert Schallenberg (Delft 1883 - 1909), olieverf op paneel, vaas met anemonen 10x8cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven
Ergebnis: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets
Ergebnis: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, cavaleristen
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G

Ets, monogram P.
Ergebnis: 35 EUR

Monogram P. ca. 1910, ets op papier, twee zwervers met wandelstokken 10x14cm. Cond.: G

Tekening, Willem Maris
Ergebnis: 425 EUR

Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.

Horloge
Ergebnis: 900 EUR

Heren ;polshorloge, met band GG 585/000, Olympic super automatic. met datum aanduiding. L.19 cm., ca 70 gr,

Ca. 3,3KG munten wereldwijd
Ergebnis: 30 EUR

Ca. 3,3KG munten wereldwijd o.a; Spanje, Portugal, Noorwegen, Finland, Polen, Hongarije etc.

5 Francs 1883 Zwitserland
Ergebnis: 65 EUR

5 Francs 1883 Zwitserland PR, Lugano

Gouden 10 gulden munt
Ergebnis: 80 EUR

Gouden 10 gulden munt Nederland in case.