Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Zilveren munten Wereldwijd 8258
Zilveren munten Wereldwijd

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Leeuwendaalder West Friesland 1636 8254
Leeuwendaalder West Friesland 1636

Ergebnis:

45 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk 8247
3 Munten Byzantijnse Rijk
Startpreis 30 EUR
2 Beschilderde glazen 5520
2 Beschilderde glazen
Startpreis 40 EUR
Aquarel, Bertlund 1166
Aquarel, Bertlund
Startpreis 15 EUR
10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland 8211
10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Gijs Kramer 1159
Gijs Kramer

Ergebnis:

125 EUR

Schilderij, L. Hamft 1153
Schilderij, L. Hamft
Startpreis 50 EUR
Verkauft
36 Munten Groot-Britannië 8204
36 Munten Groot-Britannië

Ergebnis:

25 EUR

Glas met wapen 5512
Glas met wapen
Startpreis 200 EUR
8 Zilveren munten Frankrijk 8197
8 Zilveren munten Frankrijk
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Indonesisch beeld, Shiva 5069
Indonesisch beeld, Shiva

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Pastel onges. 1114
Pastel onges.

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
11 Munten Noorwegen 8161
11 Munten Noorwegen

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Geweer 2312
Geweer

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
4 Munten Rom. Republiek 8154
4 Munten Rom. Republiek

Ergebnis:

50 EUR

Stel houten beelden 5062
Stel houten beelden
Startpreis 250 EUR
Verkauft
17 Munten Div. keizers Oost Rom. Rijk 8147
17 Munten Div. keizers Oost Rom. Rijk

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Bronzen beeld, Chin. heilige 5055
Bronzen beeld, Chin. heilige

Ergebnis:

50 EUR

Babyportret 1108
Babyportret
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Schilderij, Rattiman 1083
Schilderij, Rattiman

Ergebnis:

25 EUR

2 Wandlampen 2445
2 Wandlampen
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Tinnen kraantjeskan 2435
Tinnen kraantjeskan

Ergebnis:

25 EUR

Grote weegschaal 2420
Grote weegschaal
Startpreis 70 EUR