Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5 Centimes 1814
Startpreis 60 EUR

5 Centimes Antwerpen 1814 ZF/P

Aquarel, Bertlund
Startpreis 15 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Kinderschoenen, vernikkeld
Startpreis 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

Lampje
Startpreis 15 EUR

Hallamp ca. 1920 van messing met glas rondom 20x15x15cm. Cond.: G

Gijs Kramer
Ergebnis: 125 EUR

Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G

Schilderij, L. Hamft
Startpreis 50 EUR

L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G

Ovale schaal Meissen
Startpreis 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G

Divers plated bestek
Ergebnis: 25 EUR

Plated bestekset ca. 1920 met mooie vormgeveing; 9 eetlepels, 20 vorken, 9 theelepels en 19 messen Cond.: G

Chinees imari bord
Startpreis 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Chinese kom ca. 1600
Startpreis 200 EUR

Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G

Pastel onges.
Ergebnis: 1.200 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G

50 Hollandse boeken
Ergebnis: 20 EUR

Doos met 50 Hollandse boeken o.a antiquarisch

Babyportret
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw (stijl Jan Sluyters), olieverf op linnen, babyportret 19x27cm. Cond.: U

Schilderij, Rattiman
Ergebnis: 25 EUR

Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G

Beugeltasje
Ergebnis: 20 EUR

Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G

Doos kasboeken en patroonboek
Startpreis 20 EUR

Doos met collectie kasboeken en met 1 patroonboek fam. Ten Cate.

Bakelieten Chin. mossel
Ergebnis: 20 EUR

Aparte bakelieten mossel met windmolen en bootje ca. 1930 (China of Japan), deksel van de mossel zit los 5x8x6cm. Cond.: G

KPM figuur, haan
Startpreis 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G

Weekblad Der Stern en Muchner Illustrierte
Startpreis 15 EUR

Weekblad Der Stern (2 jaargangen), Muchner Illustrierte (1 band) en 3 banden Feuerreiter

Weegschaaltje
Startpreis 20 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x46x16cm. Cond.: G

Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startpreis 380 EUR

Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G

11 Likeurglazen, roemers
Startpreis 80 EUR

Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G

Schilderij, Jan de Jong
Startpreis 800 EUR

Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R

Miniatuur portret
Startpreis 90 EUR

Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G