Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Zilveren zoutstrooiers
Ergebnis: 30 EUR

2 Sterling zilveren strooiers 1e helft 20e eeuw. Beide doppen zijn beschadigd. H.14cm., Cond.R

Antiek zilv. broche
Kein Mindestpreis

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

Oorstekers aquamarijn
Ergebnis: 30 EUR

Oorstekers zilver 925/000 bezet met rechthoekige gefac.aquamarijn (2/ 6x4 mm) en 16 rond gefac.aquamarijn ø1mm. ca. 2.6 gr.

Oorstekers smaragd/w.topaas
Ergebnis: 25 EUR

Oorstekers zilver 925/000 verg.11.5x9.5 mm., bezet met 2 6x4 mm. ovale smaragd cabochons en 32 ø 1mm., rond gefac. witte topaas.
.

Zilveren suikerlepel
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U

Stalinterieur naar Wouwerman
Ergebnis: 10 EUR

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

tekening, G. van Assendelft
Kein Mindestpreis

Cornelis Albert van Assendelft (1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, werkende boeren op het akkerveld 65x48cm. (rondom beschadigd)

2 Portretten
Kein Mindestpreis

Wurtz (Duitse school), olieverf op linnen, heren- en dameportret 30x40cm. Cond.: G

Ets
Ergebnis: 17 EUR

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Schilderij
Kein Mindestpreis

Ets, koning
Kein Mindestpreis

Koperen doofpot
Kein Mindestpreis

Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G

Theestoof
Ergebnis: 50 EUR

Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R

Filmcamera
Ergebnis: 36 EUR

Noris 8 Synchro Super filmcamera 50-er jaren in zeer goede staat 37x30x20cm. Diverse accesoires, extra belichting Agfa, Noris Synchromat 8 (plank), revolvergriff Agfa etc. Cond.: G

Vijzel zonder
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen vijzel, stamper ontbreekt, 18e-19e eeuw, ø13-ø16cm. Cond.: G

Spinnewiel
Kein Mindestpreis

19e Eeuws spinnewiel in goede staat 72x84x54cm. Cond.: G

Doos diversen
Kein Mindestpreis

Doos diversen
Kein Mindestpreis

Doos diversen
Kein Mindestpreis

Doos vazen
Kein Mindestpreis