Ketting WG, L. 48/42 cm., waaraan een druppel (peer) vormige briljant, ca. 2 crt, Fancy light gelb W/S1
(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G
Aparte ring WG/585/000 bezet met briljanten en diamant-navettes ca.2.14 crt.W/SI, ø55 (open), ca.10.6 gr.
Ring WG 585/000 bezet met briljanten ca. 1.0 crt.,W/SI ø55, ca.13.1 gr.
Creolen WG 585/000 bezet met diamant-carrees ca.1.20 crt. W/VSI. L.25mm., ca.8.2 gr.
Oorstekers WG 585/000 met ieder een briljant samen 0.50 crt.W/PI en 5 briljanten samen 0.20 crt.W/SI., L13 mm., 2.0gr.
Hanger WG 750/000 met 152 briljanten en diamant baquettes ca. 0.94 crt.W/SI, L21 mm., ca.2.4 gr.
Ring WG 750/000 hartvormig bezet met 26 briljanten W/SI, ca. 0.40 crt.,ø56, 2.9 gr.
Hartvormige oorstekers WG 750/000 met 52 briljanten 0.74 crt.,W/SI. ø9 mm., 2.4 gr.
Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia
Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U
Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U
Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.
Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U
Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U
Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.
Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....
Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U
Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,
Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U
3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U
Kristallen bonbonschaal met Hollands zilveren glad hengsel, MT: TJ, 835/000 ø17cm. Cond.: R%
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U
Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G
Oorknoppen (schroefdraad) GG585/000 bezet met granaat.ca. 5.90 gr.
Broche GG 585/000 (ongest.)ca. 1870 bezet met 6 diamanten ca.0.50 crt. W/SI met veiligheids speld, L.50 mm., ca.6.0 gr.
Broche GG/WG 585/000 (ongest.) bezet met een saffier cabochon 6x4 mm. en 2 diamanten (oud slijpsel) ca. 0.50 crt.W/SI L.80 mm., ca.6.8 gr.
Broche RG 585/000 (ongestempeld) bezet met 2 ronde gefac.robijnen ø3 mm., een ovaal gefac. robijn 4x3mm.,in zeer goede kleur, 2 Akoyaparels 4 mm. en diamanten (oud) ca.0.48 crt. W/SI ca. 5.8 gr. ø 60m...
Jugendstil stijl keramieken schenkkan met sterling zilveren montuur 2e helft 20e eeuw met zweepslagmotief. In zeer goede staat 41xø12cm.
Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U
Kristal geslepen schaal op zwaarbewerkte gelobte zilveren voet, barokstijl. 925/000 17xø23cm. Cond.: U
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G
Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U
Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...
14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G
Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G
Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U
Hollands kristallen geëtste kaasstolp met onderschotel en zilveren knop 835/000 18xø21cm. Cond.: G (chip van onderschotel)