Mahoniehout fineer Engelse vitrinekast met geribbelde lijsten, gebogen glas en schappen ca. 1920. Rechter zijglas kapot, 136x108x43cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x86x104cm. Cond.: G
Massief notenhouten Louis Pilippe ovale geschulpte eetkamertafel ca. 1880 met prachtige 4-spant poot 73x100x126cm. Cond.: G
Oude klassiek mahoniefineer 4-deurs kabinetkast in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met messing beslag 190x101x45cm. Cond.: G
Bijzondere Hollandse eikenhouten speeltafel ca. 1880 in barok stijl met flespoten. Op het blad een dambord. Blad is te verschuiven met daaronder schuiflades met spelen. 72x84x54cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer speeltafel ca. 1830 (dik fineer) in zeer goede originele staat. Minime fineerschade 72x91x91cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas staan op hogen Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 115x77x30cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer vitrinekast (klein model) ca. 1920 met gebogen glas en zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 122x61x31cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten vitrinekastje ca. 1900 met aan de voorzijde glas en spiegelopstand. Mooi bewerkte hoge poten en snijwerk bij de spiegel. In zeer goede originele staat 149x46x37cm. Cond.: G
Antieke salontafel in de vorm van een Duitse betaaltafel, met lade. Onderstel is ingekort, 18e eeuw blad 19e eeuw. 47x107x73 cm., Cond.:G
Klein Engels eikenhouten rolluikbureau met lade, voetrust, zuilen en vakverdeling ca. 1900. 102x46x71cm. Cond.: G
Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten fineer 1-deurs vitrinekastje ca. 1920. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat Cond.: G
Tropisch houten ovale bar of theekastje met rondom facetgeslepen glas en 1 deurtje. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 75x52x80cm. Cond.: G
Mahoniehouten handgestoken spiegel in Louis Philippe stijl 2e helft 20e eeuw 120x77cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer boekenkast met twee deurtjes, 2 lades en vakverdeling. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 186x101x45cm. Cond.: R
Hollands notenfineer buikladenkast Louis Quinze stijl in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw met origineel beslag en sloten 75x92x50cm. Cond.: G
Zwarte gelakte Louis Philippe speeltafel met snijwerk op de poten ca. 1870 in goede originele staat 75x85x85cm. Cond.: G
Robbuste teakhouten salontafel met 2 grote lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 46x140x80cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist 18e eeuw (gedateerd 1763) op sleevoeten. In goede staat 58x103x59cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs vitrinekast met schappen en lade ca. 1910, in zeer goede staat 185x115x40cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten fineer Louis Philippe tafel met buitengewone uitgewerkte 4-spant poot ca. 1870. In originele goede staat 77x118x77cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl commode met origineel bronzen beslag en sloten 2e helft 20e eeuw. 73x89x48cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken stoel 19e eeuw in renaissance stijl met hondekoppen en bloemenmotief (houtgepint) in goede originele staat 113x57x60cm. Cond.: G
Mahoniehouten grammofoonplaten verzamelkast met tekst op de schappen "Sacred, Song, Various" ca. 1920. Facetgeslepen glas in de deur Cond.: G
Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G
Prachtig eikenhouten theekastje met bol geslepen glas, etages binnenin en parelrand ca. 1920 69x86x43cm. Cond.: G
Eikenhout fineer vitrinekast ca. 1930 met halfrond glas op de hoeken in goede originele staat 98x120x35cm. Cond.: G
Grote bruin lederen oorfauteuil met koperen nagels ca. 1950 103x93x85cm. Cond.: G
Eiken boekenkast met twee deuren en glas ca. 1940 in zeer goede originele staat 206x122x26cm. Cond.: G
Oude rococo stijl wandspiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x61cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken stoel ca. 1890 in Renaissance stijl met wapen en leeuwekoppen in zeer goede originele staat 98x60x52cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten en prachtige patina ca. 1900 72x74x157cm. Cond.: G
Engelse eiken klaptafel met bewerkte poten ca. 1900 in originele ongerestaureerde staat 70x90x57cm. Cond.: G
Rijk bewerkte Chinese Kampferkist met figuren rondom 20e eeuw 50x95x46cm. Cond.: G
Vergulde mahoniehouten taboeret (zitbankje) bekleed met biedermeier stof 20e eeuw, in zeer goede staat 53x100x50cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse schommelstoel, donker gebeitst, goed gestoffeerd met velours ca. 1880 in zeer goede staat 103x55x75cm. Cond.: G
Duitse fauteuil ca. 1880 (Louis Philippe) van geëboniseerd hout met prachtige gobelinstof (bloemmotief) bekleed 110x66x53cm. Cond.: G
Massief eiken Neo Barock uittrektafel ca. 1900 216x100x75cm. Cond.: G
Massief eikenhouten garderobe met snijwerk en leeuwenkoppen ca. 1900 in zeer goede originele staat 32x115x15cm. Cond.: G
Oud smeedijzeren wijnrek met houten blad 202 eeuw in zeer goede staat 65x73x39cm. Cond.: G
Engelse mahoniefineer spiegel-kaptafel ca. 1880 met lade in originele ongerestaureerde staat 141x91x46cm. Cond.: R
Engelse 19e eeuwse mahoniehout fineer kapspiegel ca. 1830 in originele ongerestaureerde staat 55x45x17cm.
Twee Engelse mahoniehouten 19e eeuwse stoelen met mooi snijwerk en velours stoffering in originele goede staat 102x55x45cm. Cond.: G
Notenhouten nachtkastje ca. 1900 met marmeren blad en opstand in goede originele staat 131x40x39cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten (onderling verbonden) en geschulpt blad in zeer goede originele staat 76x104x61cm. Cond.: G
Eikenhouten zeskantige bijzettafel ca. 1900 met etage en tollen 77x49x49cm. Cond.: G