Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hoektafel + Console
Ergebnis: 50 EUR

Hoekwandtafel ca. 1920 met Queen-Anne poten en lade. Daarbij een mahoniefineer wandconsole ca. 1900. Beide in originele goede staat 59x60x37cm. en 11x55x20cm. Cond.: G

Mahoniehouten dames schrijfsecretaire
Ergebnis: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R

Keukenhakblok
Ergebnis: 50 EUR

Moderne verrijdbare keukenhakblok met lade en etages in zeer goede staat, gemerkt LegnoArt Italia 87x52x44cm. Cond.: G

Spiegel, mahonie lijst
Ergebnis: 50 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe spiegel ca. 1880 in zeer goede staat (zonder kroon) 145x65cm. Cond.: G

Gestoken armleunstoel
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten pronkstoel 19e eeuw, naar 17e eeuws voorbeeld. Rijk gestoken en gedraaide onderling verbonden poten, goede stoffering in zeer goede originele staat 128x60x71cm.

Eiken bureaustoel
Ergebnis: 45 EUR

Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting ca. 1910 in goede staat 75x62x55cm. Cond.: G

Eikenhouten staande kapstok
Ergebnis: 45 EUR

Eikenhouten staande kapstok ca. 1920 met emaille lekbak (voor paraplu) in goede originele staat 192x76x20cm. Cond.:G

Mahonie kastje, Sheraton stijl
Ergebnis: 40 EUR

Louis Seize stijl penantkastje met taps toelopende poten en schuine hoeken met rillen. Mooi kwaliteit stijlmeubel in goede staat (2 gaten in rugwand) 95x100x44cm.

Schrijftafeltje
Ergebnis: 40 EUR

Engelse eikenhouten schrijftafel ca. 1900 van blank eiken. Speciale brieven-vakverdeling en inktpot, gedraaide onderling verbonde poten in zeer goede staat 108x72x53cm. Cond.: G

Rond eiken tafeltje
Ergebnis: 40 EUR

Massief eikenhouten bijzettafeltje 30-er/40-er jaren in goede originele staat 56xø41cm.

Armleunstoel petit-point
Ergebnis: 40 EUR

Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit-point stoffering en rozenmotief. beukenhout gestoken in goede staat 87x60x65cm.

Eiken bijzettafeltje
Ergebnis: 40 EUR

Massief eiken bijzettafeltje staande op 3-spant poot, Engelse stijl 20e eeuw 73xø60cm. Cond.: G

3 Tafeltjes
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G

Tafeltje, geschulpte rand
Ergebnis: 40 EUR

Notenhouten tafeltje met geschulpt blad ca. 1880 in goede originele staat 60xø51cm. Cond.: G

Engels ladekastje
Ergebnis: 40 EUR

Engels mahoniehoutfineer 6-laden kastje in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 64x53x34cm. Cond.: G

2 Spiegels
Ergebnis: 36 EUR

Twee goudkleurige spiegels 2e helft 20e eeuw in klassieke vormgeving in goede staat 70x38cm. en 56x46cm. Cond.: G

Eikenhouten stoel, harpleuning
Ergebnis: 35 EUR

Eikenhouten stoel met harpen in de rugleuning ca. 1890 met biezen zitting (Holland) 68x69x60cm. Cond.: G

2 Italiaanse bijzettafels
Ergebnis: 35 EUR

Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G

Hollandse stoel, biezen zitting
Ergebnis: 30 EUR

Hollandse 19e eeuwse iepenhouten stoel met biezen zitting en geribbelde poten en leuningen 102x52x57cm.Cond.: G

Glazen miniset
Ergebnis: 25 EUR

Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R

Dagobertstoel
Ergebnis: 25 EUR

Oude dagobertstoel 20e eeuw met leeuwekoppen en gekruiste poten (notenhout gekleurd) in goede staat 85x66x49cm. Cond.: G

Cake standaard
Ergebnis: 25 EUR

Oude Engelse cakestandaard ca. 1920 van noten met wortelnoten, geheel staand op Queen Anne poten in goede originele staat 86xø28cm.

Franse armleunstoel
Ergebnis: 20 EUR

Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G

Miniset, Queen Anne stijl
Ergebnis: 20 EUR

Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G

3 Bijzettafeltjes
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude donkergebeitste bijzettafeljes (miniset) met geschulpt blad 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x44cm. Cond.: G

Etagere
Ergebnis: 20 EUR

Eikenhouten etageretafel met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x46x31cm. Cond.: G

2 Mahonie stoelen, Sheraton stijl
Ergebnis: 20 EUR

Twee mahoniehouten Sheraton stijl stoelen met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x40x54cm. Cond.: G

Spinnewiel
Ergebnis: 20 EUR

Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G

Spinnerstoeltje
Ergebnis: 15 EUR

Oude gedraaide spinnersstoel met rieten zitting 20e eeuw in zeer goede staat 75x42x42cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G