Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G
Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G
Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G
Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G
Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R
Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen. Gekleed in Afrikaans tenue L.: 75cm. Cond.: U
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en onderarmen, vaste ogen en dichte mond. Gekleed in kanten jurk L.: 68cm. Cond.: U
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G
Duitse pop ca. 1940 gemerkt Freiberg 36 (hard celluloid). originele kleertjes en glazen slaapogen (oogjes zitten los) 36cm. Cond.: G
Oud blikken gasfornuisje compleet met pannen en schoorsteen, vermoedelijk Duitsland ca. 1930 23x17x11cm Cond.: G
31 Tinnen beschilderde figuren made in Engeland Crescent. Enkele beschadigd 4-7cm. Cond.: G
Oude blikken speelgoed autobus Trademark Modern Toys, made in Japan pat. N.O. 16398. Electrisch (oxidatie) 18x33x11cm. Cond.: R
Twee papier mache jongenspoppen ca. 1930, ongemerkt. 1x Stoffen lichaam en "mama-mechaniek". 1 met slaapogen en 1 met geschilderde ogen 50cm. en 56cm. Cond.: G
Perry's Belegeringsspel met bord, dobbelstenen, pionnen en beschrijving 4x39x29cm. Cond.: G
Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...
17 Tinnen speelgoed-delen, koudbeschilderd ca. 1900 in goede staat, vermoedelijk Duitsland 2-3,5cm. Cond.: G
Grote schildpadpop ca. 1930 Nr. T56, ogen los in het hoofd H.: 54cm. Cond.: G
Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...
Blikken speelgoed kindergrammofoon, gemerkt Gama (Duitsland). Opdraaimechaniek en originele sleutel ca. 1920 (functionerend). Lithografie vergeeld maar zichtbaar, verder in redelijke staat 20xø15cm. C...
Duits schildpad celluloid negerpop met glazen ogen, hoofdgenummerd 30 en lichaam genummerd 35. Op de rug zitten lijmresten, verder in goede staat 33cm. Cond.: R-G