Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw
26 Antiquarische boeken uit Duitsland, Engeland en Frankrijk
Duitse Kaiserzinn snavelkan met bijbehorende beker 2e helft 19e eeuw 29x19xø14cm. en 11,5xø7cm. Cond.: G
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G
Ovaalvormige spiegel ca. 1900 met bewerkte houten lijst en geslepen spiegel in zeer goede staat 83x56cm. Cond.: G
Diverse spelden en ordes 1e helft 20e eeuw oorlogstijd etc. Cond.: G
Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.
Oude microscoop in originele cassette (ongemerkt) 1e helft 20e eeuw 9x21x9cm. Cond.: G
Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G