Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stalinterieur naar Wouwerman
Ergebnis: 10 EUR

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

tekening, G. van Assendelft
Kein Mindestpreis

Cornelis Albert van Assendelft (1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, werkende boeren op het akkerveld 65x48cm. (rondom beschadigd)

2 Portretten
Kein Mindestpreis

Wurtz (Duitse school), olieverf op linnen, heren- en dameportret 30x40cm. Cond.: G

Ets
Ergebnis: 17 EUR

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Schilderij
Kein Mindestpreis

Ets, koning
Kein Mindestpreis

Setffano Della Bella, gravure
Ergebnis: 10 EUR

Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G

Ets, 19e eeuw
Startpreis 10 EUR

Monogram J.B. Fecit 19e eeuw, gravure op papier, drinken van een paard 18x14cm. Cond.: G

2 Sepia's
Startpreis 10 EUR

Twee sepia's AvD 1898, aquarel op papier, lanschappen met huis en figuur 25x17cm. en 27x16cm. Cond.: G

2 Prenten jachttafereel
Ergebnis: 10 EUR

2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G

Houtskool tekening
Startpreis 10 EUR

Rein Nijhof (Deventer 1945), houtskool op papier, verwoest stadsgezicht 32x22cm. Cond.: G

Aquarel, Rieger
Startpreis 10 EUR

R. Rieger, aquarel op papier, Am Grunewald See 39x29cm. Cond.: G

Aquarel
Ergebnis: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, figuren in rijstveld 36x26cm. Cond.: G

Pastel portret
Ergebnis: 35 EUR

Huntz, pastel op papier, damesportret 30x60cm. Cond.: G

Aquarel, Bertlund
Startpreis 15 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Tekening Papst
Startpreis 15 EUR

Abei 1942 "Paps", tekening op papier, poezen met bal 25x18cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, boerenvrouw
Ergebnis: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 9,5x15cm. Cond.: G

Ets, Suze Slager-Velse
Startpreis 15 EUR

Suze Slager-Velsen Nr. 20-40, ingekleurde ets op papier, kerkdorp met figuren 32x25cm. Cond.: G

Ets Amsterdamse poort
Ergebnis: 15 EUR

A. Wieringa, ets op papier, Amsterdamse poort Haarlem nr. 142/250 19x15cm. Cond.: G

Ets, ongesigneerd 18e-19e eeuw
Ergebnis: 15 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, ets op papier, De Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam 16,5x12cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets
Ergebnis: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G

Reproductie, A. Gusteiger
Startpreis 15 EUR

A. Gusteiger, reproductie op papier, stilleven met bloemen 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, B. van Weers
Ergebnis: 35 EUR

Bert van Weers, olieverf op linnen, plasgezicht met riet en koeien 50x70cm. Cond.: G