German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G
Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G
Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G
Evert Rabbers (1875-1967 Enschede) De Regge bij Goor. Olieverf op linnen 45x55 cm., Cond.:G
Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U
Max Carlier (1872 - 1938 België), olieverf op linnen, vaas met rozen 16x20cm. Cond.: G
Roel Wildeboer, olieverf op linnen, landschap met beek en huis 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G
J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school ca. 1900, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren bij avond 19x31cm. Cond.: G
J.J.H,.van Leeuwen, olieverf op paneel, carrousel met figuren 30x24cm. Cond.: G
ONgesigneerd ca. 1800, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, koeien en figuren 29x19cm. Cond.: G