Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 56x72cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst 64x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst Cond.: G
Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U
Henricus Frederikus de Grijs (Groningen 1866 - 1933 Almelo), pastel op papier, middeleeuwse figuren in een grot 67x47cm. Cond.: G
Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.
Karl Ernst Morgenstern (1847 - 1928) Münchener Schüle, olieverf op linnen, Blick von Gollenberg bei Köslin 32x22cm. Cond.: G
Houten sculptuur Corneille, olieverf op hout, gezicht met kat, beide kanten beschilderd 40x30x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 47x63cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, verso etiketten veiling Christies, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 145x135cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U
Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G
Heilig Madulion (gelaat van Christus op doek vastgehouden door twee engelen volgens de Abgar legende) Russische 2e helft 19e eeuw
Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), aquarel op papier, droogboeket 1978 (zeldzaam origineel van deze kunstenaar) 24x37cm. Cond.: U
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G
Monogram J.J.S. 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel (geparketteerd), man verleidt vrouw met sieraad, oudere restauratie 41x33cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G
Harmen Meurs (Wageningen 1819 - 1964 Ermelo), pastel op papier, mannelijk naakt 50x68cm. Cond.: G
Vier etsen 17e-18e-19e eeuw; 1x Teniers Pinx pitteri sculp 16e-17e eeuw De Schoenmaker 33x25cm. 1x Jan Roden-Poorts Toren 18e-19e eeuw 15x28cm., 1x De Brugh tot Maerlen 19e eeuw 13x22cm. en 1x Venice ...
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op linnen, hoofd van Johannes de doper op bord (op paneel gezet) 43x32cm. Cond.: G
Marinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, boer op akker met paardespan 27x20cm. Cond.: G
Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op paneel, vaas met bloemen 41x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G
Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G
Anton Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op paneel, moedereend met kroost 21x15,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, aquarel op papier, kleurrijk bloemstilleven 60x48cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, abstracte clown met marionette 25x35cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G
Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G
J. Burghout 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met vele figuren 50x70cm. Cond.: G
Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Evert rabbers (1875 Hengelo - 1967 Enschede), olieverf op paneel, kippen in de stal 25x30cm. Cond.: G
A. Heyne 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 54x39cm. Cond.: G
Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap 40x50cm. Cond.: G
Monogram R.C., olieverf op paneel, stadsgezicht met diverse figuren naar een 19e eeuws voorbeeld 70x50cm.
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G
Le Mennet ca. 1750-1800, handingekleurde gravure op papier, Franse karikaturen in waaiervorm 40x20cm. Cond.: G
Vier etsen 18e-19e eeuw; 1x biddende man ongesigneerd 19e eeuw, 1x de Vermaarde schoenmaker 18e eeuw, 1x tribunaal 18e eeuw, 1x landschap 18e eeuw of ouder Cond.: R-G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, portret van een Oosterse vrouw in kledendracht 53x63cm. Cond.: G
Pieter Dupont (1870 - 1911 Holland), ets op papier, paard met ploeg 21x14cm. Cond.: U
Twee miniatuurschilderijen geschilderd op ivoor. Voorstellend Clara Schumann en Robert Schumann, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10,5x12cm. Cond.: G
Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 - 1915 Velp), sepia op papier, rotsachtig landschap met bomen 52x31cm. Cond.: R
Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x70cm. Cond.: G
P.A.C. de Zwart 1942, olieverf op paneel, poldergezicht met boerderij 80x58cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G
Oude Franse landkaart Comitatus Burgundiae door Nicol. M. Visscher 18e eeuw. handingekleurd in redelijk staat (licht gevouwen aan de rand) 62x52cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, havengezicht Middellandse Zee 50x34cm. Cond.: G
J. ten Cate ca. 1900, olieverf op linnen, bospad met boer en paardekar 65x45cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), ets op papier, man met pakezel en bok 21x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, wintergezicht met bomen en dorp op de achtergrond 45x38cm. Cond.: G
W. ten Cate ca. 1930, pastel op papier, Hollands maanlandschap 50x35cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, De Bommelas 30x40cm. Cond.: G
A.H. Bakker, olieverf op linnen, landschap met waterval 100x60cm. Cond.: G
Rembrandt van Rijn (19e eeuwse nadruk), ets op papier, zelfportret 6x7,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd '29, olieverf op paneel, man met handkar 40x28cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, vermoedelijk Spanje, amazone te paard bij koeienkudde 30x40cm. Cond.: G
Arnold Regtop 1984, olieverf op linnen, stilleven met bloempot en fruitmand 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, boerin met koe 24x19cm. Cond.: G
Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, kat met duif 51x61cm. Cond.: G
Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif en kat 61x81cm. Cond.: G
Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif 61x81cm. Cond.: G
W. Vet (of Ver) '62, gouache op papier, abstracte sprinkhaan 21x36cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, binneplaats met eenden en kippen met kool 20x24cm. Cond.: U
Monogram R.R.C. ca. 1900, olieverf op paneel, Oud Hollands zeegezicht 35x25cm. Cond.: G
Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G
Reinier Zeeman ca. 1700, gedruckt bij G. Valk Amsterdam, Nieuwe Scheeps Batalien 26x16cm. Cond.: G
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (Amsterdam 1874 - 1950 Italië), ets op papier (iets vergeeld) De Gracht 1-50 Nr. 43 Cond.: G
Naar Vertin, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molen 37x27cm. Cond.: G
Arthur Fooker 1675, ets op papier, scheepsbouw met vele figuren 30x22cm. Cond.: G
A. Althuyzen ca. 1930, olieverf op linnen, keramieken vaas met bloemen en twee walnoten 40x50cm. Cond.: G
F. ter Horst F.T.H., olieverf op paneel, haringen 39x31cm. Cond.: G
F. ter Horst 1975, olieverf op linnen, Madonna in Art Nouveau stijl 40x60cm. Cond.: G
Bernardus Arps (Culemborg 1865 - Oosterbeek 1938), olieverf op paneel, stilleven met roemer en schaal met bloemen 38x58cm. Cond.: R
Otto Oelen (Hengelo), acryl op linnen, abstracte compositie 44x35cm. Cond.: G
GeeLong, olieverf op linnen, impressionistisch dorpsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Gesigneerd H. Groenewegen, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuif en figuren 50x70cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch dorpsgezicht met rivier 60x40cm. Cond.: G
Soewardja, olieverf op linnen, Indonesische vissers op zee 65x80cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel Indonesië 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met ossenspan,45x35 cm.Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesische havenplaats met schepen en ossenspan 60x40cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 45x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen, abstracte compositie 60x45cm. Cond.: G