Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij, H. Schallenberg 1298
Schilderij, H. Schallenberg

Ergebnis:

26 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven 1287
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
Ongesigneerde ets 1276
Ongesigneerde ets

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Ongesigneerde ets, cavaleristen 1227
Ongesigneerde ets, cavaleristen

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Ets, monogram P. 1220
Ets, monogram P.

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Tekening, Willem Maris 1187
Tekening, Willem Maris

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Gesigneerd Henry Schouten 1360
Gesigneerd Henry Schouten

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Schilderij, B. van Weers 1351
Schilderij, B. van Weers

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Portretje 1310
Portretje

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Ets, A.P. Derksen van Angeren 1299
Ets, A.P. Derksen van Angeren

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Ets, P.G. van Os, 18e eeuw 1273
Ets, P.G. van Os, 18e eeuw

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Ets, W.O.J. Nieuwenkamp 1222
Ets, W.O.J. Nieuwenkamp

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Litho, Chicot 1212
Litho, Chicot

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Ongesigneerde ets, boerenvrouw 1196
Ongesigneerde ets, boerenvrouw

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Reinier Zeeman ca. 1700 1149
Reinier Zeeman ca. 1700

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Franse ets, onduidelijk gesigneerd 1140
Franse ets, onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
4 Etsen 18e-19e eeuw 1137
4 Etsen 18e-19e eeuw

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Pastel portret 1107
Pastel portret

Ergebnis:

35 EUR

4 Paardenprenten 1089
4 Paardenprenten
Startpreis 75 EUR
Verkauft
P. Dupont, Amsterdam gravure 1040
P. Dupont, Amsterdam gravure

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1019
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw

Ergebnis:

41 EUR

Verkauft
Indonesisch schilderij, rijstvelden 1496
Indonesisch schilderij, rijstvelden

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Indonesisch schilderij, havenplaats 1494
Indonesisch schilderij, havenplaats

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Indonesisch schilderij, ossenspan 1493
Indonesisch schilderij, ossenspan

Ergebnis:

50 EUR