Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij kaarslicht (inschilderingen bij achtergron boven) 27x20cm. Cond.: G
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U