Apart antiek Hollands zilveren kannetje met scharnierend dekseltje versierd met parelrand, MT: Lambertus Spiegeler Amsterdam, jaarletter O: 1873. 835/000 ca. 263gr. H.: 15cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren kandelaar, laag model 9xø9,5cm. Cond.: R
Antiek Hollands zilveren tasbeugel MT: W.P. Willem de Plegt Schoonhoven, jaarletter 1883. 835/000 ca. 33gr. 10cm. Cond.: U
Engels zterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren strooier gemerkt Birmingham, jaarletter F: 1905 925/000 H.: 9cm. ca. 32gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dubbele tasbeugel, mooi gegraveerd MT: Hendrik Copier Schoonhoven, jaarletter 1916. 835/000 ca. 32gr. 9cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tasbeugel met binnebeugel MT: B onduidelijk, 835/000 ca. 26gr. 8cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren zuurprikker MT: onduidelijk, jaarletter S: 1928. 835/000 ca. 22gr. L.: 18cm. Cond.: U
Hollands zilveren theeglashouder MT: Tj. F. landmeter Schoonhoven, jaarletter O: 1949 7xø6,5cm. ca. 63gr. Cond.: U
Vierkant Engels zilveren doosje met scharnierend deksel, Hollands Z1 keur 925/000 8,5x8,5x3,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren zuurvorkje met getorste steel en Engels zilveren roomlepel. Samen ca. 46gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren vulpotlood met draaimechaniek, klip ontbreekt 835/000 L.: 12,5cm. Cond.: R
Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren strooilepel, jaarletter I: 1918. 835/000 ca. 48gr. L.: 16cm. Cond.: U
Twee parfumflesjes met zilveren monturen (1 defect), beide behoeven restauratie
Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G
Antieke plated beugeltas met originele velours buidel in goede staat 21x19x1cm. Cond.: G
Sterling zilveren vogelpaar zittend op een takje. 925/000 ca. 32gr. 5cm. Cond.: U
Vier delen (bewekt) plated 20e eeuw; 1x blaker, 1x bonbonschaal en 2x zout&peper 6-12cm. Cond.: G
Zes oude delen plated 20e eeuw; 1x grote kemphaan, 1x onderschotel, 1x suikerbakje, 1x suikerschepje, 1x zoutstooier (adelaar), en 1x peperstrooier (adelaar) 7-21cm. Cond.: G
Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U
Zilveren sigaren-mondstuk in foudraal bewerkt met koren en bloemen ca. 1900 10,5cm. Cond.: G
Drie delen oud zilver; 1x bewerkt heft (brievenopener), 1x lippenstift houder 800/000 en 1x mesje, Christoffle France 4,5-11cm. Cond.: G
Grote antieke zilveren gelegenheidslepel 835/000. In de bak een afbeelding van admiraal De Ruyter en op de steel een grote driemaster. Jaarletter B: 1886 L.: 30cm. ca. 127gr. Cond.: R
Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren montuur en deksel 835/000. Groot keur MT: FL Fransiscus Jacobus de Leeuw, jaarletter P: 1874, 16xø6,5cm. Cond.: U
Antieke Engelse sterling zilveren strooier rustend op 3 pootjes H.:9cm. ca. 44gr. Cond.: U
Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U
Antieke zilveren eetlepel, buitenlands MT: JK 835/000 ca. 73gr. 20cm. Cond.: U
Hollands zilveren kandelaar, laag model 2 zilveren zoutbakjes op pootjes (waarvan 1 met blauwglazen inzet), 1x servetring en 1x verzilverd tafelkandelaartje Cond.: G
Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U
Twee prachtige antieke plated suaskommen staand op 3 pootjes in zeer goede staat 11x15x7cm. Cond.: G
Twee lederen adressenboekjes met zilveren applicatie 925/000 12,7x17cm. en 8,5x13,5cm. Cond.: G
Engels zilveren presenteeretui, binnenzijde verguld Z2 keur 835/000 ca. 180gr. 12,5x8,5cm. Cond.: G
Drie Hollands zilveren vingerdoekringen en een bolvormig rechthoekig pillendoosje 835/000 ca. 48gr. (totaal) Cond.: G
Drie zilveren lepels; 1x Hollands zilveren kleutereetlepeltje, 1x Hollands zilveren suikerschep met molen en 1x Hollands zilveren theeduim MT: Johannes Hendrikus Schijfsma Sneek, jaarletter V: 1905. G...
Antiek Hollands zilveren theeschepje, kolenbakmodel, groot keur 835/000. MT: HS onduidelijk, jaarletter Z: 1834 ca. 10gr. L.: 9cm. Cond.: R
Drie antieke zilveren eetlepels in zeer goede staat MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 174gr. Cond.: U
Zilveren schaal 800/000 voorzien van brede rand waarin florale motieven, MT: Aug. Stockum ca. 252gr. ø26cm. Cond.: U
Plated close-off deksel met maiskolf montuur, gemerkt Christofle 17x22x22cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur van een verrijdbaar strandhuisje, deurtje ontbreekt 800/000 ca. 37gr. L.: 8cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur van een molen, Hollands zilver groot keur, jaarletter N: 1923 835/000 ca. 39gr. H.: 11cm. Cond.: U
Ovaal zilveren pillendoosje met knopje op deksel 900/000 ca. 23gr. 5x2cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een handkar 20e eeuw 925/000 ca. 40gr. L.: 9cm. Cond.: U
Rond zilveren pillendoosje glad model 925/000 ca. 9gr. ø3cm. Cond.: U
Driekantig sterling zilveren doosje Mexico, rondom zilveren vlechtwerk ca. 37gr. 4x3cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een handkar met scharenslijp en trapaandrijving, made in USA 925/000 ca. 71gr. L.: 6cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren doosje op vier klauwpootjes. Deksel met handgravure, groot keur MT: WS onduidelijk, jaarletter A: 1860. 835/000 ca. 131gr. 12,5x7x4cm. Cond.: U
1x Kristallen theebus met zilveren montuur en dop. 1x Kristallen roomkan op zilveren voet Hollands gekeurd (H.: 12cm.). Roomkannetje beschadigd bij greep Cond.: G
Elf zilveren gebaksvorkjes, puntfiler met bewerkte rand 835/000 MT: VK van Kempen ca. 169gr. Cond.: U
Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G
Vijf delen zilver 835/000; botermesje, petit-four schepje, 2 vleesvorkjes en een zuurvorkje. Totaalgewicht ca. 126gr. Cond.: U
Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U
Vier zilveren vorkjes 2x Hollands gekeurd en 3x buitenlandse keur 835/000 ca. 48gr. Cond.: U
Twee Hollands zilveren suikerschepjes 1x MT onleesbaar en 1x Jacobus Johannes Driessen Schoonhoven eind 1800. ca. 23gr. Cond.: U
Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U
Vier delen zilver 19e-20e eeuw; 1x horlogeketting 28cm, 1x miniatuur koebel 2,5cm. 800/000, 1x kettinghanger 3cm. 925/000 en 2x tanden in zilveren hanger 3cm. 800/000 Cond.: G
Zes delen miniaturen ca. 1900, deels zilver; 3x miniatuurzaag 925/000, 1x zilveren spijker met monogram, fungerend als potlood, 1x miniatuurschep (geen zilver), 1x miniatuur zakmes 3,5-6cm. Cond.: G
3-Delig Engels zilveren theeservies 925/000 met bewerkte bovenranden. Totaalgewicht ca. 700gr. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G