Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Auerhaan in bos 30x40cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Kutani porseleinen siervazen met oren. Afgebeeld met landschapsdecor en geisha's. 1 oude haarscheur verder in goede staat, gedetailleerd uitgewerkt 30xø15cm.
Twee notenhouten gestoken rococo stijl stoelen ca. 1880 met groene velours stoffering in goede staat 86x45x50cm. Cond.: G
Grote notenhouten spiegel met kroon en snijwerk ca. 1880, lichte beschadigingen 210x83x10cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1925 - 2005), olieverf op linnen, kip (met platina kleurige lijst) 40x50cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G
Oude Chinese jade snuiffles met originele stop met draak rondom. 20e eeuw of ouder 7,5x4,5x3,5cm. Cond.: G
Prachtige hoge eikenhouten piedestal in Louis Seize stijl ca. 1880 met marmeren bovenblad 116x27x27cm. Cond.: G
Marinus Johannes Drulman (M. de Jongere, Amsterdam 1912 - Rotterdam), olieverf op linnen, zomers poldergezicht met molens 50x80cm. Cond.: G
Twee Neo Barok tafellampen met houten voet en linnen kap 2e helft 20e eeuw 88xø40cm. Cond.: G
6-Delig openhaardset bestaand uit twee koperen vuurbokken, 1 blaasbalg, 1 houttang, 1 haardschep en 1 pook 19-73cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G
A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G
Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U
Autenthieke bronzen ring, waarschijnlijk Romeins of middeleeuws Gotisch 25x2x1,3cm. Cond.: G
Eiken dekenkist 18e eeuw met kerfwerk, geheel origineel met origineel slot 78x73x161cm.
Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, waterpartij bij bosrand 24x19cm. Cond.: G
Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G
Nieuwe kersenhouten hocker in Biedermeier stijl met nieuwe zwarte stoffering 37x45x35cm. Cond.: U
Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R
Twee koffiepotten 19e eeuw; 1x Villeroy & Boch Dresden (goed) en 1x ongemerkt met gouddecor en portret (haarscheur en chip) 20-23cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G
67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G