Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G
Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee koffiepotten 19e eeuw; 1x Villeroy & Boch Dresden (goed) en 1x ongemerkt met gouddecor en portret (haarscheur en chip) 20-23cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G
Drie antieke kruithouders; 1x Aziatisch brons 5x5,5x2,5cm. 2x Engels messing (1x gesigneerd James Dixon en Sons Sheffield) 20x8x3,5cm. en 20x5x2,5cm. Cond.: G
Oude benen dobbelsteen met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de dobbelsteen zitten 6 kleinere dobbelstenen 20e eeuw 3,8x3,6cm. Cond.: G
Oude Chinese lage salontafel met intarsia (inlegwerk op blad en zijkanten) en bloemmotief, tropisch hout 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 33x99x99cm. Cond.: G
2 Weegschaaltjes eierweegschaaltje H. 19 cm., levensmiddelen weegschaaltje H. 24 . Cond.:G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Auerhaan in bos 30x40cm. Cond.: G
Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U
Anton Heyboer ( 1925 - 2005), olieverf op linnen, kip (met platina kleurige lijst) 40x50cm. Cond.: G
Marinus Johannes Drulman (M. de Jongere, Amsterdam 1912 - Rotterdam), olieverf op linnen, zomers poldergezicht met molens 50x80cm. Cond.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G
Grote Duitse Telefunken bakelieten radio 30-er jaren. Middelste knop mist, verder in goede staat 46x40x17cm. Cond.: G
Drie delen polychroom beschilderd Makkum porselein Holland 2e helft 20e eeuw; 1x kaarskandelaar, 1x schenkkan, 1x schotel. 19x9x10cm., 3,5xø20cm. en 23,5x16x15cm. Cond.: G
Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R
Twee Japans imari sierborden met bloemenmotief ca. 1900 in goede staat ø21cm. Cond.: G
Antieke viool, geëtiketteerd Antonius Stradivarius anno 1729 (vermoedelijk nabouw) in houten kist. Cond.: G
Twee notenhouten gestoken rococo stijl stoelen ca. 1880 met groene velours stoffering in goede staat 86x45x50cm. Cond.: G
Grote notenhouten spiegel met kroon en snijwerk ca. 1880, lichte beschadigingen 210x83x10cm. Cond.: G
A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G
Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U
Prachtige hoge eikenhouten piedestal in Louis Seize stijl ca. 1880 met marmeren bovenblad 116x27x27cm. Cond.: G