Guilliaume Corneille, olieverf op hout, houten beschilderde sculptuur van een kat. 22x31x7cm. Cond.: G
Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R
Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G
Jugendstil Art Nouveau tablet (plated) met 11 borrelglaasjes en plated houder. Gesigneerd C. Neeffs. In goede originele staat 3x34x16cm. en 5xø3,3cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosterse vrouw met ram en schaap 50x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G
Twee tinnen Jugendstil (Art Nouveau) schalen met zweepslagmotief, gemerkt Duitsland 30x20x7cm. en 29x13x1cm. Cond.: G