Bronzen figuur ca. 1910 van een naakte vrouw staand op marmeren sokkel. Gesigneerd Kneisel in zeer goede staat 30,5cm. Cond.: G
Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen groep 20e eeuw, gemerkt Sitzendorf (hoofdje gelijmd, stukje van gewei af en stukje van geweer af). Chip achterzijde, verder in goede staat 28x44x21cm. Cond.: R
Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd W. Verschuur 19e eeuw, olieverf op mahonie paneel, schimmel in de stal 28x21cm. Cond.: G
Kavel diverse kaarten (52 stuks) uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. De kaarten zijn van de steden Deventer, Hoog Blokland, Wijchen, Zoelen, Zaltbommel, Zevenaar, neede, Renkam, Twello, Valburg, ...
Zes gravures 18e eeuw, landschappen "gedruck by J.C. Visscher", getekend door Roelant Rogman, gravures op papier 22,5x12cm., 19x13cm. en 22x12cm. Cond.: R-G
Jacobsen ca. 1900, olieverf op linnen, "Doctoren imod Sin Willie Moliere" 55x68cm. Cond.: G
Frans marmeren pendulestel in goede originele staat ca. 1880 met 8-daags uurwerk. geheel compleet, geen beschadigingen 48x28x15cm. en 30x14x10cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches. Gemerkt Comptoir General 9 B Poissoniere Paris H. Riondet. In zeer goede originele s...
Antieke Franse wandklok ca. 1880 (zonder slagwerk) Porseleinen kast blauw met bloemdecor,met bronzen ornamenten emaille cartouches. 8 Daags uurwerk Klok verkeerd in uitstekende staat. 57x30x14 cm.
Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 in zeer goede originele staat met gedraaide zuilen en panelen met jachtmotieven 239x140x58cm. Cond.: G
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting. Tevens een bijbehorende voetenbank in zeer goede staat 107x75x72cm. en 39x54x42cm. (nieuwprijs €1.800,00)
Eikenhouten Hollandse kussen(ranken)kast in Renaissance stijl met lades en schappen. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x177x62cm. Cond.: G
Hollands mahoniehout fineer op eiken kabinet in originele staat ca. 1850. Lichte fineerschade, verder in goede staat 230x165x54cm. Cond.: G
Origineel Duits Grunderzeit naaitafeltje ca. 1890 met noten en wortelnoten fineer. 2 Lades en origineel binnenwerk met wortelnoten vakverdeling. Geheel staand op 3-spant poot 80x48x38cm. Cond.: G
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.
Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G
Oude speeldoos in vogelkooi 20e eeuw. Messing met beweegbare vogel, fluitend door opwindmechaniek. Functionerend 28xø15cm. Cond.: G
Gesigneerd W. Verschuur ca. 1900, olieverf op paneel, paarden in de stal (eiken paneel) 35x24cm. Cond.: G
Atlas van China 1917. "The eighteen provinces of China Proper, The four great dependencies specially prepared by Mr. Edward Stanford for the China Inland mission" 34x23,5cm. Cond.: R-G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw, tweekleurig bruin in zeer goede staat 100x94x82cm. Cond.: G
Bronzen Oosterse mannenkop, vermoedelijk India, met los bronzen uitschuifbaar achterstuk ca. 1900 of ouder 33x14x22cm. Cond.: G
Louis Icarth, 1888-1950 Frankrijk, Handgesigneerd, ingekleurde ets, vrouw onder appelboom, 20x28 cm. Cond.:G
Gesigneerd G.W. Opdenhof ca. 1910, olieverf op eiken paneel, schepen langs de kust 39x28cm. Cond.: G
Oude korte sabel ca. 1900 met leeuwenkop, reservistenhoorn en eikels op de grip. Ebbenhouten grip, originele schede Monogram R.A. in zeer goede staat 70cm. Cond.: G
Duits notenhout fineer Grunderzeit buffet ca. 1880 met mooi bewerkte panelen en snecken. In goede originele staat 210x134x61cm. Cond.: G
Bronzen figuur 20e eeuw gegoten in Düsseldorf Duitsland. Gemonogrammeerd TH v.d.? in driehoek. Twee figuren met een derde figuur op schouder 26,5x14x20cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen sierbord, gemerkt WanLi met blauw. Afgebeeld een grote draak. (Chinese tekens verso) ø33cm. Cond.: G
Monogram J.H. (Franse school 1e helft 20e eeuw), olieverf op paneel, dame met bloemenkorf in achtertuin 30x41cm.
Bronzen empire stijl olielamp voet ca. 1850 (geëlectrificeerd). Bewerkt met slangen en Hermeskoppen 44xø15cm. Cond.: G
Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten 1.0 crt. W/SI-PI en 2 gefac. oranje kleurige saffieren, 0.04 crt., ø 58, 6.8 gr.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.
Guilliaume Corneille 1976, lithografie op papier, autoportrait au Mexican 64/100 handgesigneerd 50x66cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis van plated metaal, lichte oxidatie. Lemmet gemerkt F.W. Hollner Berlin 38cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G
Grote antieke notenhouten tafelklok ca. 1880 Grunderzeit. Uurwerk met halfuurslag. In goede originele staat 51x32x16cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten schrijbureau ca. 1880 staand op 4 zeskantige poten. Het bureau is voorzien van bronskleurige applicaties. Opklapbaar blad met daarachter lades en 1 grote lade onder. Het meubel is...
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met lade , schappen en originele kroon ca. 1880. In zeer goede originele staat 205x111x45cm. Cond.: G
Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.
Notenhout fineer spiegel ca. 1880 met goudkleurig snijwerk in zeer goede originele staat 100x55cm. Cond.: G
Notenhouten 3-delig bankstel 19e eeuw, handgestoken met nette stoffering in goede originele staat 78x134x51cm. en 94x44x46cm. Cond.: G
Duitse notenfineer Grunderzeit buffet ca. 1890 in goede originele staat met zuilen en rijk bewerkte panelen. Blad is opnieuw gefineerd 224x140x71cm. Cond.: G
Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Chinese tekst op de bodem en rondom Chinese tekens met bloemdecor ca. 1900 9xø10cm. (1 chip) Cond.: R-G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Haren 1991), olieverf op paneel, duinlandschap 78x58cm. Cond.: G
W.J. v. Beijnen, olieverf op linnen, havengezicht met schepen (2 plakkers) 130x50cm. Cond.: R-G
Oude porseleinen pop, gemerkt J.D.K. 257 W, made in Germany 72, in goede staat 72cm. Cond.: G
Oude vitrine-tentoonstellingkast met drie lades en 3 schappen, gekocht bij Swarovski (mahoniekleur) met ingebouwde verlichting 180x63x25cm. Cond.: G
Zware bronzen plated wildzwijn kop, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw en gebruikt voor decoratie van chique buffetten. Bovenin diverse openingen om bloemen of andere decoratie in te steken. In zeer goede...
Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G
Hollandse kwikbarometer ca. 1930 met eikenhouten kast in zeer goede staat 97x12x7cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 met secondenaanduiding (ongemerkt). Compleet met kroon en tollen 118x45x18cm. Cond.: G
Moderne lichtbruin lederen tweezitsbank met zwarte randjes afgezet in hele goede staat 92x208x100cm. Cond.: G
Duitse notenhouten opengewerkte Louis Philippe voltaire met rode velours gestoffeerd. In zeer goede originele staat 126x91x65cm. Cond.: G
Zes eikenhouten stoelen ca. 1920 met hoge rugleuning. Zittingen zijn bekleed net bruin leer. Goede kwaliteit 109x43x43cm. Cond.: U
Groot Mariabeeld ca. 1800, buste met kindje. gemaakt van hout met polychromie en origineel koperen kroon. Onderlichaam gespannen jutte op metalen frame en barok houten sokkel met opschrift "H. Maria b...
12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...
Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.
Multi color ring WG 585/000 bezet met diverse edelstenen en diamant ca. 0.1 crt., ringkop 22x16 mm., ø 56, ca. 3.8 gr.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, jachtconcours 60x80cm. Cond.: G
Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G
Vroeg antiek gebrandschilderd kerkelijk glas-in-lood venster ca. 1700. Afgebeeld Lam gods en Latijnse tekst. Reparabele beschadigingen Cond.: R
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw tuindecor van bonsai en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Map met drukproeven diverse series Chris Lebeau + vervalsingen Sperati+ luchtpostbrieven Indië
Ongesigneerd ca. 1800 (Empire, barok), olieverf op paneel, landschap met ruine en Romeinse villa, vermoedelijk Italiaanse School 32x30cm. Cond.: R-G
Dertien Hollandse tegels met figurendecor 17e eeuw, beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: M
Collier van gefac. robijn 3-7 mm., met magneet sluiting GG 375/000, L.45cm., 26.9 gr.
Ring WG 585/000, bezet met een ovaal gefac.10x8 mm.en 2 rond gefac.ø 3,5 mm. apetieten. ø 56.5 ca. 3.9 gr.
Album met diverse kaarten (ca. 100 stuks) o.a; Nederland, indië en stoomvaart kaarten
Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, balletdanseres 50x60cm. Cond.: G
Jan van den Hurk ( 1917 - 2000 Tilburg), olieverf op linnen, vrachtschip op de Maas 31x25cm. Cond.: G
Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G
Johannes Wouterus van Trirum (1924 Rotterdam - ), olieverf op paneel, 3 poezen op een kleed met koper en kruik 40x30cm. Cond.: G
Wilton 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenverkoopsters 52x63cm. Cond.: G
Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G
Prachtige Franse comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en pronkslinger. gemerkt Bisson a Novailles. Wijzerplaat bijgewerkt 152x31x18cm. Cond.: G
Friese comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en latoen-koperen pronk- of prachtslinger in zeer goede originele staat 145x38x17cm. Cond.: G
Grote notenfineer ovale uittrektafel ca. 1850 met taps toelopende poten (zonder tussenbladen). In goede originele staat 73x139x197cm. Cond.: G
Grenenhouten Mechels buffet met originele oude beschildering ca. 1880 in zeer goede originele staat 208x130x50cm. Cond.: G
Grote palisander vlinderbank met snijwerk ca. 1880 en velours stoffering (slijtage), verder in goede staat 106x198x85cm. Cond.: G