Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.
Uniek opalen stuk; opaliserende zeemossel op vloeistof afkomstig uit Australië.
Broche GG 333./000 met een gefac. saffier en 2 orient parels, L 36 mm.
Collier van witte gefac. opaal L.48.5 cm., ø18mm., Magneet kogelsluiting zilver 925/000 verguld. ca. 211 gr. Voormalige verk.prijs € 240.- van de maker: Katja Ebstein
Brede zilveren slavenarmband 18mm. Aan de bovenzijde bewerkt en gegraveerd. Baksluiting en veiligheidsketting ca. 28gr. Cond.: U
Brede 9.1 mm.zilveren 925/000 ring bezet met met een zwarte diamantroos, 7x5mm., ø59, ca.15.3 gr.
Drie antieke Engelse zakhorloges; 2x plated en 1x zilver. 1x plated horloge met stopwatch.
Kavel van acht antieke zakhorloges, meeste zijn niet functionerend en/of beschadigd. 2x double savonet.
Vijf antieke herenzakhorloges met lopend uurwerk in redelijke staat waaronder 1x Roskopf spoorweghorloge ø4-ø5cm.
Bijzondere ketting zilver bezet met koraal, turkoois en lapis lazuli, ca. 152 gr.
Twee antieke kroonzakhorloges ca. 1890 met bewerkte kast en seconden aanduiding.in zeer goede staat
Oorhangers van onyx bezet met witte topaas, 925/000 verguld deels gerodineerd, ø 32mm., ca.16 gr.
Ring RG 333/000 met een ronde gefac.smaragd en 2 orient parels, ø 56, 2.1 gr.
Collier van zwarte diamanten, ca. 8.65crt., L.50 cm.sluiting zilver 925/000, ca. 3.25 gr.
Oorhangers zilver 925/000 verguld, met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt.27x6mm., ca.2.45 gr.
Kavel diverse sieraden, antiek en modern design. Zilver/messing/verzilverd etc.
Twee kroon zakhorloges ca. 1900 met bewerkte kast in zeer goede originele staat ø4,5 en ø5cm. Beide met secondenaanduiding.
Schakelring,met graveerstukje, Rolex, GG 14 krt. br. 3 mm., ø 66, ca.2.05 gr.
Ketting L.45 cm. met een hanger zilver 925/000 bezet met een maansteen en witte topaas 22x18 mm., ca. 7.2 gr.
Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.
Zeven oude sieraden, Art Nouveau en later. Hangers. broches en spelden
Hanger zilver 925/000 van toermalijn-smaragd. 28x20.5 mm., ca. 11.4 gr.Bijzonder mooie kleur.
Ring zilver 925/000 met een rookkwarts, ringhoofd 14mm., ø54, ca. 5.8 gr.
Ketting GG 303/000 waaraan een gefac. smaragd. L.45-47.5 cm. ca. 0.65 gr.
Collier van lava bollen met zilveren 925/000 verg.karabijn sluiting en tussen bollen.
Oorhangers zilver 925/000 verguld, bezet met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt., 28x6mm., ca.2.45 gr.