Prachtige reiswekker ca. 1890 met vuurvergulde bronzen applicaties op notenhouten kast. In zeer goede originele staat, functies niet getest 20x11,5x7cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R
Oude notenhouten Warmink tafelklok met maanstand (WUBA), dubbele bel en bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 25x19x15cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Auerhaan in bos 30x40cm. Cond.: G
Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G
Anton Heyboer ( 1925 - 2005), olieverf op linnen, kip (met platina kleurige lijst) 40x50cm. Cond.: G
Marinus Johannes Drulman (M. de Jongere, Amsterdam 1912 - Rotterdam), olieverf op linnen, zomers poldergezicht met molens 50x80cm. Cond.: G
A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G
Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U
Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, waterpartij bij bosrand 24x19cm. Cond.: G
Drie antieke kruithouders; 1x Aziatisch brons 5x5,5x2,5cm. 2x Engels messing (1x gesigneerd James Dixon en Sons Sheffield) 20x8x3,5cm. en 20x5x2,5cm. Cond.: G
Oude benen dobbelsteen met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de dobbelsteen zitten 6 kleinere dobbelstenen 20e eeuw 3,8x3,6cm. Cond.: G
Chinees porseleinen familie roze bord met bloemendecor in uitstekende staat ø22,5cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse imari porseleinen bordjes met plantenmotief ø11cm. Cond.: G
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 2 vazen ongemerkt met blauw bloemenmotief 29xø14cm. en 24xø11cm. en 1x Petrus Regout Maastricht bordje decor Hong ø15cm. Cond.: G
2 Weegschaaltjes eierweegschaaltje H. 19 cm., levensmiddelen weegschaaltje H. 24 . Cond.:G
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, edele heer op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U
Kavel Italië, sperati-vervalsingen, ansichtkaarten etc.
Twee 19e eeuwse Kutani porseleinen siervazen met oren. Afgebeeld met landschapsdecor en geisha's. 1 oude haarscheur verder in goede staat, gedetailleerd uitgewerkt 30xø15cm.
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G