Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wekker met brons
Startpreis 190 EUR

Prachtige reiswekker ca. 1890 met vuurvergulde bronzen applicaties op notenhouten kast. In zeer goede originele staat, functies niet getest 20x11,5x7cm. Cond.: G

Antieke pendule
Startpreis 125 EUR

Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R

Tafelklok
Ergebnis: 80 EUR

Oude notenhouten Warmink tafelklok met maanstand (WUBA), dubbele bel en bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 25x19x15cm. Cond.: G

Ton Ancone, Auerhaan in bos
Startpreis 100 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Auerhaan in bos 30x40cm. Cond.: G

Klokje met olifant
Startpreis 1.100 EUR

Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G

Anton Heyboer
Startpreis 550 EUR

Anton Heyboer ( 1925 - 2005), olieverf op linnen, kip (met platina kleurige lijst) 40x50cm. Cond.: G

De Jongere
Startpreis 860 EUR

Marinus Johannes Drulman (M. de Jongere, Amsterdam 1912 - Rotterdam), olieverf op linnen, zomers poldergezicht met molens 50x80cm. Cond.: G

Schilderij, ploegende boer
Startpreis 200 EUR

A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G

Schulman, winter
Startpreis 1.000 EUR

Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U

10 Diverse munten
Startpreis 160 EUR

-

Piet van Wijngaerdt
Startpreis 400 EUR

Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, waterpartij bij bosrand 24x19cm. Cond.: G

2x Kruithoorn + kruithouder
Ergebnis: 35 EUR

Drie antieke kruithouders; 1x Aziatisch brons 5x5,5x2,5cm. 2x Engels messing (1x gesigneerd James Dixon en Sons Sheffield) 20x8x3,5cm. en 20x5x2,5cm. Cond.: G

Benen spelletje
Ergebnis: 35 EUR

Oude benen dobbelsteen met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de dobbelsteen zitten 6 kleinere dobbelstenen 20e eeuw 3,8x3,6cm. Cond.: G

Fam. Rose bord, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen familie roze bord met bloemendecor in uitstekende staat ø22,5cm. Cond.: G

6 Imari schotels
Startpreis 20 EUR

Zes 19e eeuwse imari porseleinen bordjes met plantenmotief ø11cm. Cond.: G

2 Vazen + Bord
Startpreis 30 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 2 vazen ongemerkt met blauw bloemenmotief 29xø14cm. en 24xø11cm. en 1x Petrus Regout Maastricht bordje decor Hong ø15cm. Cond.: G

63 Diverse munten
Startpreis 85 EUR

-

Paraplu
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kinderparasol met kant. ca. 1900, (weervlekjes) 70 cm Cond. G

2 Weegschaaltjes
Ergebnis: 20 EUR

2 Weegschaaltjes eierweegschaaltje H. 19 cm., levensmiddelen weegschaaltje H. 24 . Cond.:G

Spaans schilderij
Startpreis 500 EUR

J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, edele heer op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G

Constant Artz
Startpreis 2.000 EUR

Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U

Postzegels / Kaarten Italië
Ergebnis: 100 EUR

Kavel Italië, sperati-vervalsingen, ansichtkaarten etc.

2 Japanse vazen kutani
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Kutani porseleinen siervazen met oren. Afgebeeld met landschapsdecor en geisha's. 1 oude haarscheur verder in goede staat, gedetailleerd uitgewerkt 30xø15cm.

3 Chin. pors. bordjes
Startpreis 25 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G