Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Onyx-opaal
Ergebnis: 20 EUR

Gesneden opaal op onyx, 25x20 mm.,

Ivoor ketting
Ergebnis: 45 EUR

Ketting van ivoor (elfenbein) waaraan een gesneden bloemhanger , L. 40-44 cm., 11.55 gr.

Diverse sieraden
Ergebnis: 60 EUR

Kavel diverse sieraden double, broches, kettingen, armbanden, hangers, ringen etc. Ca. 100 stuks

Divers goud
Kein Mindestpreis

-

14 Mappen diverse zegels
Ergebnis: 20 EUR

14 Mappen diverse zegels, w.o.rondzend boekjes, oude brieven, losse zegels velletje kinderblok 1966 postfris

Schilderij, landschap
Kein Mindestpreis

W.J. Unger (of Ager?) Duitse school, olieverf op linnen, Zwitsers berglandschap. Stukjes verf af 100x79cm. Cond.: G

W. Heidtman, landschap
Kein Mindestpreis

W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Kein Mindestpreis

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Duitse school, olieverf op paneel, Duits berglandschap met berghut 76x56cm. Cond.: G

Bruin krat divers
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Crucifix
Ergebnis: 20 EUR

Heilig kruis 19e eeuw, gemaakt van compositie metaal en vergulde Corpus Christie 42x15x10cm. Cond.: G

2 Blokkendozen
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude blokkendozen; 1x Gotischer bouwstijl S.F.E. made in Germany ca. 1930 6x38x24cm. en 1x Emes Hilverzum ca. 1950 5x23x18cm. Beide compleet en in goede conditie

Lederen bankje
Ergebnis: 250 EUR

Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.

Glazen rode vaas
Ergebnis: 40 EUR

Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G

Doos glas & kristal
Ergebnis: 50 EUR

Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G

Zeus
Kein Mindestpreis

Groot porseleinen figuur ca. 1930 (Zeus?), onduidelijk gesigneerd. Vermoedelijk Duitsland. Bakscheur en tipje van twee vingers af 27x21x12cm. Cond.: R /G

Kopje, wit
Ergebnis: 30 EUR

Handbeschilderde kop&schotel 19e eeuw met figuren- en gouddecor in Biedermeier stijl. Oortje is gelijmd 11xø14cm. Cond.: R

Amazone op paard
Kein Mindestpreis

Keramieken amazone te paard ca. 1930, gemonogrammeerd H.P. (poot en hoofd gelijmd) 36x40x14cm. Cond.: M

Vaas
Kein Mindestpreis

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

Vaas met deksel
Kein Mindestpreis

Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G

Antiek zilv. broche
Ergebnis: 5 EUR

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

Parelstreng zilv. slot
Ergebnis: 25 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.

4 Delen plated
Ergebnis: 10 EUR

Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G

6 Plated ijscoupes
Startpreis 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

2 WMF schaaltjes
Ergebnis: 10 EUR

Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G