Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G
F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, jongen bij de branding 26x31cm. Cond.: G
A. Gusteiger, reproductie op papier, stilleven met bloemen 50x40cm. Cond.: G
M.C. Esscher '33, reproductie op papier, branding bij nacht 25x34cm. Cond.: G
3-Armige bronzen neogothische wandkandelaar 19e eeuw 17x29x15cm. Cond.: G
Vijf oude brillen 1e helft 20e eeuw (3x goed, 3 pootjes missen) 12cm. Cond.: R
Twee delen plated; 1x tafelaansteker Gucci, 1x sigarenknipper Dottard Solingen 8-16cm. Cond.: G
Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Hollands eikenhouten bordenwandrek ca. 1900 in goede originele staat 48x82x6cm. Cond.: G
Bronzen plaquette gemonteerd op eikenhouten standaard ca. 1900, religieus 18x9x3cm. Cond.: G
Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.
Aziatisch houten masker van een Chinees met baard 1e helft 20e eeuw 15x9x4cm. Cond.: G
Oude vergulde spiegel 2e helft 20e eeuw, lijst iets beschadigd 53x32cm. Cond.: R
Porseleinen 19e eeuwse lampevoet met bronzen voet en sierwerk. Afgebeeld 3 figuren in romantisch landschap 45xø17cm. (niet los gehad voor keur) 45xø17cm. Cond.: G
Oude spiegel 2e helft 20e eeuw met geslepen glas en goudkleurige houten omlijsting 69x48cm. Cond.: G
Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 40x63cm. en spiegel 40x33cm. 20e eeuw
1x Antieke weegschaal gemerkt Salteris Familyscale No 50, gemaakt van gietijzer met messing cijferblad ca. 1900 33xø24cm. en 1x wandkandelaar koper 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 38x25x21cm. Co...
Gietijzeren weegschaal (10KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x55x21cm. Cond.: G
Duitse pop ca. 1940 gemerkt Freiberg 36 (hard celluloid). originele kleertjes en glazen slaapogen (oogjes zitten los) 36cm. Cond.: G
Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R
Twee notenhouten Louis Philippe stoelen ca. 1870 met rieten zitting in originele goede staat 96x51x45cm.
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G
Porseleinen figuur voorstellend een jongen met duif in de hand, gemerkt Unterweissbach GOR 15c9c11cm. Cond.: G
17 Delen divers Chinees porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw. Lichte beschadigingen Cond.: G
9-Delig porseleinen gebakstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G
Twee porseleinen mocca kop&schotels; 1x gemerkt Hochst, handbeschilderd met kasteel en goudrand 5xø9cm., 1x Nymphenburg, blauw blokjesdecor (chip) 6xø11cm. Cond.: G
Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x Rosenthal Studio Line Germany vaas Björn Wiinblad 21xø13,5cm. 1x Chinese dekselvaas met vogeldecor (chip) 35x17x17cm. en 1x Lampetkan Societe Ceramique 's Gravenhage ...
Drie 19e eeuwse porseleinen imari borden met geschulpte rand en bloemenmotief (boerenimari) ø21cm. Cond.: G
Drie delen imari porselein 19e eeuw; 1x driehoekschaal (randschade) en 2x langwerpige geschulpte schaal (randschade) 18-23cm. Cond.: R-G
Oude Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel 20e eeuw. Afgebeeld 3 Duitse keizers, gemerkt Original Geez Germany 20x17x13cm. Cond.: G
Diverse delen van een Chinees of Japans serviesje, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog...
Duitse steengoed schenkkan met tinnen deksel, rondom bewerkt met bloemen 20e eeuw, onderaan genummerd Cond.: G
Stel Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 26xø13cm. Cond.: G
Stel grote Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 31xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw zonder deksel met blauw decor. Tuitje is waarschijnlijk gerestaureerd 10xø11cm. Cond.: G
Hollands porseleinen herdenkingskopje met schotel 1898. Ter gelegenheid der kroning van H.M. koningin Wilhelmina der nederlanden 1898. Minimale chip kopje 6x9,5cm.
Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.
Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.