Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kinderschoenen, vernikkeld
Ergebnis: 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

Kaarten
Ergebnis: 15 EUR

Oude speelkaarten-deelmachine gemaakt van hout en metaal. Gemerkt Christiaensen Antwerpen-Bruxelles "Jal made in France" 40x13x11cm. Cond.: G

Staand lampje
Startpreis 10 EUR

Oud staand beschilderd metalen tafellampje 2e helft 20e eeuw met matglazen kap in bloemvorm 49xø11cm. Cond.: G

Gefiguurzaagde wandverlichting
Startpreis 10 EUR

Oude gefiguurzaagde wandverlichting ca. 1930 met hertvoorstelling in zeer goede staat.

Handgesneden masker
Ergebnis: 10 EUR

Aziatisch houten masker van een Chinees met baard 1e helft 20e eeuw 15x9x4cm. Cond.: G

Doos koperwerk
Ergebnis: 15 EUR

Divers koperwerk met theelicht, ketel, vijzel, snotneus etc. Cond.: G

Diverse sieraden
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Bronzen plaquette, religieus
Ergebnis: 10 EUR

Bronzen plaquette gemonteerd op eikenhouten standaard ca. 1900, religieus 18x9x3cm. Cond.: G

Bronzen lampevoet
Ergebnis: 35 EUR

Oude bronzen lampevoet naar 18e eeuws barok voorbeeld, groene patina 44x16x16cm. Cond.: G

Bordenrek
Ergebnis: 10 EUR

Hollands eikenhouten bordenwandrek ca. 1900 in goede originele staat 48x82x6cm. Cond.: G

Bontjas, nerts
Ergebnis: 10 EUR

Lichbruine bontjas (kort) in zeer goede staat ca. maat 42

Aansteker + sigarenknipper
Ergebnis: 10 EUR

Twee delen plated; 1x tafelaansteker Gucci, 1x sigarenknipper Dottard Solingen 8-16cm. Cond.: G

5 Diverse brillen
Ergebnis: 10 EUR

Vijf oude brillen 1e helft 20e eeuw (3x goed, 3 pootjes missen) 12cm. Cond.: R

4 Delen messing
Ergebnis: 15 EUR

Vier delen messing 20e eeuw; 2x kaarskandelaar met putti, 1x vijzel met stamper, 1x jardiniere met binnenbak 7-22cm. Cond.: G

3-Armige bronzen kandelaar
Ergebnis: 10 EUR

3-Armige bronzen neogothische wandkandelaar 19e eeuw 17x29x15cm. Cond.: G

3 Delen divers
Startpreis 10 EUR

Drie delen koper en metaal; 1x schouwstoof 19e eeuw, 1x koperen grillvork ca. 1930 en 1x compositie metalen schoentje (zonder deksel) 16-60cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel + Zeef
Startpreis 10 EUR

Biedermeier roodkoperen ketel 19e eeuw 39xø20cm. en een roodkoperen zeef 19e eeuw 8,5xø31cm. Cond.: G

2 Koperen wandplauqettes
Ergebnis: 50 EUR

Twee kopergeslagen wandplaquettes met voorstelling van de duivel en diverse putti ca. 1900 in goede originele staat 17,5x13cm. Cond.: G

Haardstel + Schep
Startpreis 10 EUR

6-Delig messing haardset met paardenhoofdmotief 20e eeuw 50x15xø11cm. Cond.: G

Collectie bladen, De Nederlandse leeuw
Ergebnis: 30 EUR

67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G

2 Blokkendozen
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude blokkendozen; 1x Gotischer bouwstijl S.F.E. made in Germany ca. 1930 6x38x24cm. en 1x Emes Hilverzum ca. 1950 5x23x18cm. Beide compleet en in goede conditie

Crucifix
Ergebnis: 20 EUR

Heilig kruis 19e eeuw, gemaakt van compositie metaal en vergulde Corpus Christie 42x15x10cm. Cond.: G

Bruin krat divers
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G